Spravodajský portál pre modernú generáciu, ktorá sa zaujíma o aktuálne dianie.
Zaujíma ťa aktuálne dianie? Správy z domova aj zo sveta nájdeš na spravodajskom webe. Čítaj reportáže, rozhovory aj komentáre z rôznych oblastí. Sleduj Refresher News, ak chceš byť v obraze.
Kliknutím na tlačidlo ťa presmerujeme na news.refresher.sk
12. októbra 2018, 10:34
Čas čítania 0:00
Adam Novosad

V Inkognite pózovali dve ženy v štrikovaných plavkách, zabávači si nemohli odpustiť sériu nevhodných poznámok

ZAUJÍMAVOSTI PLAVKY
Uložiť Uložené

Súčasná úroveň slovenských televíznych relácií bola podčiarknutá v Inkognite.

Televízia JOJ včera odvysielala epizódu obľúbenej relácie Inkognito, ktorú pravidelne sledujú státisíce Slovákov. Relácia začala o 20:35, a klasicky sa v nej vystriedalo viacero hostí, ktorých sa snažili zabávači uhádnuť.

Na moderátorskej stoličke sedel tradične Vlado Voštinár, zatiaľ čo zabávači pozostávali z Maroša Kramára, Mariána Čekovského, Juraja Tabačeka a Michala Hudáka. 

Pred koncom relácie si na hosťovskú stoličku sadla dáma, ktorá začala vyrábať špeciálne štrikované plavky. Zabávačom sa nakoniec podarilo zvláštne zamestnanie dámy uhádnuť, ba čo viac, onedlho do štúdia vošli dve ženy oblečené priamo v štrikovaných plavkách.

Réžia programu si zgustla na tom, aby zachytila plavky, ale skôr sa kamera zameriavala na ženské krivky. Na program začínajúci o 20:35 bolo odhaleného ženského tela možno priveľa. Zabávači následne sypali z rukáva hromadu poznámok o ženských telách v štýle, že ruky musia zostať položené na stole a spomínali aj prirovnania k metlám, pričom metly predstavovali časti ľudského tela.

Odporúčané
10 modelov pánskych plaviek, v ktorých frajerke či frajerovi určite neurobíš hanbu 10 modelov pánskych plaviek, v ktorých frajerke či frajerovi určite neurobíš hanbu 4. júla 2023, 14:00

Aj keď nešlo o žiadnu televíznu tragédiu, viacerým ľuďom na internete sa zdalo, že poznámky v kombinácii so zábermi na ženské telá sa jednoducho nehodili. Pozri si pár minút z Inkognita aj ty a posúď sám. 

Časť s plavkami začína približne v čase 32:00

Domov
Zdieľať
Diskusia