Sobota 17. 3. 2018 meniny má Ľubica

hľadaj na refresheri

Odporúčame zapnúť browser notifikácie, ak budeš prihlásený na Refresher s týmto zariadením.
zdroj: photosbyalyssa/flickr

Po prvej veľkej výplate opustíš aj vlastnú ženu. 50 Cent zaútočil na Conora McGregora za to, že si z neho bojovník uťahoval

Raper 50 Cent nemá rád, ak si z neho niekto uťahuje.

7. marec 2018, 17:24
7. marec 2018, 17:24

Raper 50 Cent nemá rád, ak si z neho niekto uťahuje.

Conor McGregor a 50 Cent sa nemajú v láske. Už pred zápasom proti Floydovi Mayweatherovi si na verejnosti vymenili hneď niekoľko nadávok a zdá sa, že konflikt pokračuje až dodnes. Pred zápasom napadol McGregor legendárneho rapera so slovami, že je falošný zbankrotovaný chlapík, čo sa 50 Centovi samozrejme nepáčilo.

 

Odkázal Írovi, že bojuje proti Floydovi a nie proti nemu, čo zdanlivo konflikt ukončilo. Conor však nedávno objavil novú edíciu rebríčka najbohatších ľudí na svete od magazínu Forbes, kde okrem iného Jay-Z predbehol po rokoch Diddyho. Bojovník mu za úspech zablahoželal a nezabudol pripomenúť, že keď onedlho vyjde rebríček najlepšie platených športovcov, McGregor predbehne aj Cristiana Ronalda a zrejme zakotví na najvyššej priečke, ako dokonca sám predpovedal.

 

V príspevku na Instagrame stihol uraziť aj Mayweathera, ktorého nazval mŕtvym bojovníkom bez akýchkoľvek bočných príjmov, ale nezabudol ani na 50 Centa. Viackrát mu odkázal, aby si ho na sociálnej sieti odblokoval a naučil sa prijať prehru, čím ho kvalitne vyprovokoval.

 

50 Cent na svoj Instagram zavesil odpoveď v podobe videa, kde bojovníkovi naložil rovno na rodinu. „Milujú kúsok Mcgregora. Dávajú sa podľa neho ostrihať. Všetko. Hneď po prvej veľkej výplate rovno opustia svoju sku*venú manželku aj deti rovnako ako McGregor.“ Príspevok bol onedlho vymazaný, ale zachoval sa na Youtube, pričom Conor sa k urážkam jeho rodiny zatiaľ nevyjadril. Aj v konfliktoch však existujú hranice.  

 

 

Vyjadri svoj názor na článok
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Odpad! Menej takýchto článkov
Super! Viac takýchto článkov
Povedz nám, prečo sa ti článok nepáči:
Ďakujeme za tvoj názor!
Pomáha nám a autorom pri skvalitňovaní obsahu na stránke.
Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho priateľom
NAHOR
Najčítanejšie