Spravodajský portál pre modernú generáciu, ktorá sa zaujíma o aktuálne dianie.
Zaujíma ťa aktuálne dianie? Správy z domova aj zo sveta nájdeš na spravodajskom webe. Čítaj reportáže, rozhovory aj komentáre z rôznych oblastí. Sleduj Refresher News, ak chceš byť v obraze.
Kliknutím na tlačidlo ťa presmerujeme na news.refresher.sk
27. marca 2022, 9:30
Čas čítania 10:00
Lukáš Čelka

Tantrická masérka Klára: Muži sa u nás od množstva nehy rozplačú a ženy zistia, že chcú zmeniť svoj doterajší intímny život

Tantrická masérka Klára: Muži sa u nás od množstva nehy rozplačú a ženy zistia, že chcú zmeniť svoj doterajší intímny život
Zdroj: se svolením Kláry Kloudové
REFRESHER EROTIKA NEZVYČAJNÉ POVOLANIA SEXUALITA
Uložiť Uložené
Citlivý obsah
Článok môže obsahovať:
  • produkty a služby určené pre osoby staršie ako 18 rokov
  • sex, nahotu a iný NSFW obsah
  • násilie, krv alebo obsah nevhodný pre citlivé povahy
mám nad 18 rokov
a chcem zobraziť obsah
späť na hlavnú stránkuSpäť

Česká masérka a sexkoučka nám porozprávala o svojej práci a zážitkoch s klientmi.

Klára Kloudová zasvätila svoj život tantrickým masážam a sexkoučingu. Svoju prácu berie ako poslanie, lebo na sedeniach dokáže svojich klientov navigovať, pomáhať im a dopriať im jedinečné zážitky zo spoznávania svojej sexuality.

Masérka a sexkoučka nám v rozhovore prezradila, aký je rozdiel medzi intímnou masážou a masturbáciou, či je pri návšteve ich salónu nutný orgazmus, ale i to, koľko mužov si priplatí za masáž prostaty.

Na našom webe pravidelne prinášame rozhovory s rôznymi inšpiratívnymi ľuďmi a otvárame témy, ktoré sú pre spoločnosť tabu. Jednou z nich je určite aj sexualita. Napriek tomu, že je súčasťou života každého jedného z nás, len málokedy sa o nej hovorí nahlas a prirodzene. Tvorbou kvalitných textov chceme docieliť, aby sa to zmenilo. Ak sa ti naše články páčia, môžeš nás podporiť prostredníctvom klubu Refresher+.

Ako prebieha tantrická masáž v tvojom salóne? Vieš mi opísať celý proces od booknutia po masáž?

V prvom rade už počas objednávky sa pýtame klientov, či vedia, do čoho idú, aby nenastalo nejaké nedorozumenie a nezostali obe strany sklamané. Ak sa to nedozvieme takto dopredu, každá masáž sa začína tzv. úvodným rozhovorom, kde si klient s masérkou či masérom objasnia, aké majú od toho očakávania, a stanovia si hranice. Tantrická masáž je totiž o vzájomnom rešpekte.

Často sa nám stáva, že sa u nás chlapi aj rozplačú, pretože ten dotyk, ktorý počas masáže prebieha, im môže pripomínať niekoho veľmi blízkeho alebo im, naopak, pripomenie, že sa ich už dlho takto nedotkla ani ich partnerka.

Počas úvodného rozhovoru preberieme s klientom všetko, čo by ho mohlo zaujímať, a kým sa pustíme do samotného masírovania, už nemá žiadne otázky. Rozhovor zároveň poskytuje priestor aj na zoznámenie sa klienta s masérom, keďže masáž je veľmi intímna a určite každého zaujíma, kto ho bude masírovať, a naopak. Je to obojstranné.

Tantrická masérka Klára.
Tantrická masérka Klára. Zdroj: se svolením Kláry Kloudové

Keď máme úvod za sebou, ide klient v prípade potreby do sprchy a začína sa samotná masáž. Jej prvá časť sa odohráva v stoji, keď začnú prvé jemné dotyky. Klient zavrie oči a učíme ho hlboko dýchať, aby sa sústredil len na seba a na prítomný okamih. Zhruba po štvrťhodine sa presunieme na futón.

Odporúčané
Slovenka Dominika robí v Londýne ochranku celebritám: Arabská princezná si dala do izby lietadlom doviezť bežiaci pás Slovenka Dominika robí v Londýne ochranku celebritám: Arabská princezná si dala do izby lietadlom doviezť bežiaci pás 13. novembra 2023, 12:30

Tu sa odohráva už viac-menej klasická relaxačná masáž za pomoci horúcich uterákov, jemných hebkých predmetov a potom celotelová olejová masáž. Na jej konci môže, ale nemusí prísť intímna masáž, čiže masáž penisu, pŕs, ohanbia alebo vagíny.

Masíruješ nahá či oblečená?

Klienti majú zo začiatku masáže tzv. sarong – šatku, ktorá im zakrýva všetky intímne partie. Tú postupne dávame dole. Sú ženy, ktoré prídu na masáž a chcú si nechať nohavičky, lebo napríklad prišli prvýkrát a nemajú v nás dostatočnú dôveru či práve majú menštruáciu. Je jedno, z akého dôvodu ich chcú mať na sebe, ale ak na tom trvajú, môžu si ich nechať.

Na začiatku masáže majú na sebe šatku všetci vrátane masérky. Niektoré si ju počas masáže dajú dolu, iné v nej pracujú celý čas. Mne osobne prekáža, preto si ju aj ja vyzliekam a nechávam si len spodnú bielizeň. Niektoré masérky však masírujú nahé, záleží najmä na tom, ako sa cítia s tým klientom. Ak sa masérka s klientom bude cítiť sama sebou, nie ako sexuálny objekt, tak sa vyzlečie.

Stalo sa niekedy, že klient od masáže očakával niečo viac alebo niečo na teba skúšal? Prípadne sa zaľúbil či bol drzý? Ak áno, ako si to riešila?

Vyskúšaj predplatné
za 0,33
a čítaj všetko bez obmedzení
Pridaj sa k predplatiteľom
alebo Odomkni článok cez SMS
Pošli SMS na 8877 s textom CLANOK 112359 a dočítaj tento článok.
Cena SMS za otvorenie článku je 3,50 € s DPH. Ako to funguje?
Dočítaj článok do konca za SMS v hodnote 3,50€. Ako to funguje?
POSLAŤ SMS
Čítaj články bez obmedzení celý mesiac - predplatné len za 1,50€ navyše v porovnaní s jedným článkom. Ako to funguje?
POSLAŤ SMS
Čítaj bez obmedzení celý mesiac. Stačí poslať SMS (za 5€). Ako to funguje?
POSLAŤ SMS

Čo sa dozvieš po odomknutí?

  • Čím by si sa mal riadiť pri výbere tantrickej masérky/maséra.
  • Aký je rozdiel medzi klasickou masturbáciou a intímnou masážou.
  • Ako často dosahujú klienti pri tantrickej masáži orgazmus.
  • Ako prebieha masáž prostaty v tantrickom salóne.
  • Aké sexuálne traumy a prečo sa môžu prejaviť pri tantrickej masáži.
  • Na čo by si si mal dať pozor, ak by si chcel vyskúšať párovú tantrickú masáž.
Domov
Zdieľať
Diskusia