Pondelok 19. 2. 2018 meniny má Vlasta

hľadaj na refresheri

Odporúčame zapnúť browser notifikácie, ak budeš prihlásený na Refresher s týmto zariadením.

Conor McGregor sa na Ibize zamiloval do jachty ruského miliardára za 400 miliónov eur. Prehodnotil aj svoje nové brucho plné peňazí

Írsky bojovník dostal poriadnu dávku motivácie.

13. september 2017, 16:00
zdroj: Pexels
13. september 2017, 16:00

Ruský miliardár Andrej Melničenko patrí medzi najbohatších ľudí na svete a so svojím majetkom v hodnote viac ako 11 miliárd eur vlastní aj najexkluzívnejšiu jachtu na svete. Plavidlo s názvom Sailing Yacht A ho stálo približne 400 miliónov eur a len pred pár hodinami sa objavilo pri španielskom ostrove Formentera, kde sa zhodou okolností nachádza aj Conor McGregor a užíva si zaslúžené voľno po zápase s Mayweatherom. Ostrov pripomínajúci karibskú atmosféru je vyhľadávaným miestom pre miliardárov aj celebrity, a tak niet pochýb o tom, že Conor aj Melničenko si tam svoje miesto našli.

 

Írsky bojovník si posledné dni užíval slnečné lúče a priehľadnú vodu na člnoch aj väčšej jachte, ale keď zbadal najdrahšiu jachtu na celom svete, nasledovalo niekoľko fotografií toho, ako si ju obzerá z každej strany. Obdivoval každučký detail a na skútri sa pokúšal dostať čo najbližšie. Rozplýval sa nad názvom Sailing Yacht A, čo je podľa neho znakom toho, že majiteľ tejto jachty sa už vo svojom živote nemusí starať o vôbec nič. Celý zážitok s najdrahšou jachtou na svete zhodnotil tak, že ide o najlepšiu motiváciu, akú mohol kedy dostať a nezabudol pripojiť ani metaforu o svojom bruchu plnom peňazí. Nedávno sa na fotografii pochválil svojím „wealth belly“, ale pri pohľade na jachtu skonštatoval, že od „wealth belly“ je ešte ďaleko a zatiaľ je iba „rich fat“. V budúcnosti chce pokračovať v jedení metaforických peňazí a ak sa mu to podarí, možno si raz podobnú jachtu zaobstará aj on.  

 

Zobraziť galériu 9 galeria

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Vyjadri svoj názor na článok
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Odpad! Menej takýchto článkov
Super! Viac takýchto článkov
Povedz nám, prečo sa ti článok nepáči:
Ďakujeme za tvoj názor!
Pomáha nám a autorom pri skvalitňovaní obsahu na stránke.
Odoberaj REFRESHER videá