Spravodajský portál pre modernú generáciu, ktorá sa zaujíma o aktuálne dianie.
Zaujíma ťa aktuálne dianie? Správy z domova aj zo sveta nájdeš na spravodajskom webe. Čítaj reportáže, rozhovory aj komentáre z rôznych oblastí. Sleduj Refresher News, ak chceš byť v obraze.
Kliknutím na tlačidlo ťa presmerujeme na news.refresher.sk
9. mája 2017, 10:14
Čas čítania 0:00
Oskar Almássy

Na filmovom Hellboyovi sa predsa len pracuje, pôjde však o R-kový reboot. Rona Perlmana vystrieda David Harbour a del Tora zasa Neil Marshall

FILMY A SERIÁLY
Uložiť Uložené

Teraz už musí byť každému jasné, že vytúžený tretí Hellboy v pôvodnej hereckej zostave je definitívne mŕtvy. O nový film by sa mal postarať režisér hororu Pád do tmy.

Keď sme vás začiatkom tohto roka naposledy informovali o treťom filmovom Hellboyovi, ktorého chceli herec Ron Perlman a režisér Guillermo del Toro tak veľmi natočiť, nemali sme dobré správy. Žiaľ, štúdio Universal sa jednoducho bálo prepadáku a napokon bolo definitívne rozhodnuté, že pokračovanie na 100% nevznikne. Ako sa však teraz ukázalo, stopka pre Hellboya 3 ešte automaticky nemusí znamenať, že neprebiehajú práce na nejakom inom projekte s týmto obľúbeným červeným diablom.

Tvorca postavy Mike Mignola totiž prostredníctvom svojho účtu na Facebooku oznámil, že sa chystá R-kový reboot. O nového Hellboya sa má postarať Neil Marshall (The Descent, seriály Game of Thrones a Westworld) a v úlohe ikonického ústredného hrdinu by sme mali vidieť Davida Harboura, známeho zo sci-fi seriálu Stranger Things. Spoločnosť Millennium o reboote filmu momentálne rokuje s producentmi Larrym Gordonom a Lloydom Levinom. Pracovný názov je Hellboy: Rise of the Blood Queen a za scenárom stojí Andrew Cosby, Christopher Golden a samotný Mignola. S príchodom ďalších noviniek ohľadom tejto záležitosti sa opäť prihlásime. Dovtedy nám ale určite dajte vedieť, čo si o ohlásení novej snímky myslíte. Tešíte sa, alebo ste skôr toho názoru, že pokiaľ nevznikne Hellboy s Perlmanom a del Torom, tak nechcete vidieť nič iné?

Domov
Zdieľať
Diskusia