Spravodajský portál pre modernú generáciu, ktorá sa zaujíma o aktuálne dianie.
Zaujíma ťa aktuálne dianie? Správy z domova aj zo sveta nájdeš na spravodajskom webe. Čítaj reportáže, rozhovory aj komentáre z rôznych oblastí. Sleduj Refresher News, ak chceš byť v obraze.
Kliknutím na tlačidlo ťa presmerujeme na news.refresher.sk
6. marca 2017, 18:15
Čas čítania 0:00
Viktor Kniš

Nádherná Ariana Grande a John Legend predstavujú titulnú skladbu k disneyovke Kráska a Zviera

HUDBA ARIANA GRANDE BEAUTY AND THE BEAST
Uložiť Uložené

Obľúbená snímka Kráska a Zviera z dielne Disney dostáva remake verziu a tiež podarenú titulnú skladbu, ktorá navodí rozprávkovú atmosféru.

17. marca sa dočkáme priemiéry rozprávky Kráska a zviera, ktorú už snáď väčšina z vás pozná v pôvodnej verzii. Očakávaný film sa teda do kín dostane už čoskoro, a tak je pochopiteľne správny čas poodhaliť niečo viac, čím v tomto prípade máme na mysli videoklip k sprievodnej piesni, resp. duetu, na ktorom sa objavuje krásna Ariana Grande a talentovaný hudobník John Legend. Skladba síce uzrela svetlo sveta už pred približne mesiacom, no až teraz sme sa dočkali aj vizuálneho spracovania, ktoré môžeme s čistým svedomím označiť za rozprávkové, a to aj so všetkým, čo k tomu patri. Tvorcovia z Disney si teda očividne dali záležať, čo bude snáď platiť aj v prípade samotnej snímky. V tomto prípade sú snáď ďalšie slová úplnou zbytočnosťou, takže prejdime k samotnému výsledku.

Domov
Zdieľať
Diskusia