Spravodajský portál pre modernú generáciu, ktorá sa zaujíma o aktuálne dianie.
Zaujíma ťa aktuálne dianie? Správy z domova aj zo sveta nájdeš na spravodajskom webe. Čítaj reportáže, rozhovory aj komentáre z rôznych oblastí. Sleduj Refresher News, ak chceš byť v obraze.
Kliknutím na tlačidlo ťa presmerujeme na news.refresher.sk
23. októbra 2021, 13:42
Čas čítania 0:31
Viktor Kniš

VIDEO: Matovič zavítal na Pumpu. Keď mi niekto povie, čo mám povedať, tak to nepoviem, herec by som nemohol byť, odkazuje

NEWS IGOR MATOVIČ
Uložiť Uložené

Igor Matovič bude najnovším hosťom známej relácie vo verejnoprávnej televízii.

Po mnohých politikoch na najslávnejšiu slovenskú čerpaciu stanicu zavítal expremiér a minister financií Igor Matovič. „Už len ty si tu chýbal,“ privítali šéfa strany OĽaNO na Pumpe. Heriban si z politika uťahoval spievaním kresťanskej skladby. Zábavný seriál má premiéru v sobotu večer na verejnoprávnej RTVS. 

Igor Matovič zároveň Novému Času prezradil, že si nevie predstaviť, že by bol profesionálnym hercom. Dôvodom je jeho neochota držať sa predpísaného scenára. „Neviem si zapamätať texty, aj keď mi niekto povie, čo mám povedať, tak to nepoviem. Hercom by som nemohol byť,“ dodal s úsmevom. 

Expremiér očakáva, že ho budú ľudia hejtovať, keď tento diel Pumpy uvidia. 

Svoje repliky v šou sa podľa svojich slov neučil naspamäť, text si pozrel v aute cestou na natáčanie. Spoliehal sa na to, že pôjde do veľkej miery o improvizáciu. 

Domov
Zdieľať
Diskusia