Spravodajský portál pre modernú generáciu, ktorá sa zaujíma o aktuálne dianie.
Zaujíma ťa aktuálne dianie? Správy z domova aj zo sveta nájdeš na spravodajskom webe. Čítaj reportáže, rozhovory aj komentáre z rôznych oblastí. Sleduj Refresher News, ak chceš byť v obraze.
Kliknutím na tlačidlo ťa presmerujeme na news.refresher.sk
Refresher Slovensko
Otvoriť v aplikácii Refresher
Stiahnuť
X
2. apríla 2021, 17:27
Čas čítania 0:34
Dominik Vetrák

Hlavnú postavu v Slovanoch stvárňuje nádherná ukrajinská herečka. Na natáčaní si herci nerozumeli a museli ju predabovať

Hlavnú postavu v Slovanoch stvárňuje nádherná ukrajinská herečka. Na natáčaní si herci nerozumeli a museli ju predabovať
Zdroj: Polina Nosykhina instagram
FILMY A SERIÁLY SLOVANIA
Uložiť Uložené

V seriáli Slovania hrá hneď niekoľko ukrajinských hercov.

Seriál Slovania sa natáčal na Ukrajine. Štáb teda nielenže využil množstvo ukrajinských komparzistov, ale do seriálu rovno obsadil aj viacero ukrajinských hercov. Nakoniec, ide o slovensko-ukrajinskú koprodukciu, takže na projekte pracovalo viacero Ukrajincov.

Odporúčané
Má vôbec zmysel pozerať Slovanov? Príbeh seriálu poriadne nenaštartoval ani po 4. časti a je čoraz nudnejší Má vôbec zmysel pozerať Slovanov? Príbeh seriálu poriadne nenaštartoval ani po 4. časti a je čoraz nudnejší 31. marca 2021, 21:39

Nás zaujímajú najmä herci, keďže v seriáli často počuť, že ich hlasy akosi nesedia so zvukom, s dialógmi s inými postavami či s celkovým hereckým prednesom. Je to preto, že ich tvorcovia museli predabovať. O počiatočných problémoch s natáčaním prehovorila aj herečka Polina Nosykhina v rozhovore pre televíziu JOJ.

Zo začiatku si s hercami na natáčaní nerozumeli a mali problém nadväzovať dialógy. Nevieme, či sa dorozumievali po anglicky alebo cez prekladateľa, no natáčanie bolo určite veľmi náročné. Polina Nosykhina hrá v seriáli hlavnú ženskú postavu Drahu, ktorá oplýva nadprirodzenými schopnosťami.

Nie je však jediná. Na Dabingforum.sk si môžeš pozrieť, ktorí slovenskí herci dabujú ukrajinských hercov. Možno budeš prekvapený, koľko z nich je vlastne predabovaných. 

Domov
Zdieľať
Diskusia