7. septembra 2020, 22:39
Čas čítania 1:00
Adam Novosad

Slovenskí futbalisti po nevýraznom výkone iba remizovali s Izraelom. Súper vyrovnal až v nadstavenom čase

NEWS FUTBAL IZRAEL SLOVENSKO

Slovenskí futbalisti odcestovali do Izraela, kde mali na programe zápas Ligy národov.

Slovensko sa v zápase Ligy národov predstavilo na pôde výberu Izraela. Aj keď slovenskí výber Čechom pred pár dňami podľahol, v Izraeli naši futbalisti pomýšľali na víťazstvo. V tmavomodrých dresoch však na Izraelčanov nevybehli vo vysokom tempe, pretože im dlhé minúty trvalo, kým sa vôbec dokázali priblížiť k súperovej bráne.

V 14. minúte sa však Slováci po šikovnej kombinácii od Kucku a Bera dostali až k útočníkovi Michalovi Ďurišovi otvárali skóre.

Vedenie 0:1 sa v prvom polčase zdalo krehké, ale naši chlapci neprepadávali zbytočným chybám v defenzíve a do polčasovej prestávky zvládli najtesnejšie vedenie udržať. V 30. minúte síce vystrašil slovenských fanúšikov Eli Dasa, ktorý zostal osamotený v našej obrane, ale našťastie netrafil bránu.