Spravodajský portál pre modernú generáciu, ktorá sa zaujíma o aktuálne dianie.
Zaujíma ťa aktuálne dianie? Správy z domova aj zo sveta nájdeš na spravodajskom webe. Čítaj reportáže, rozhovory aj komentáre z rôznych oblastí. Sleduj Refresher News, ak chceš byť v obraze.
Kliknutím na tlačidlo ťa presmerujeme na news.refresher.sk
15. januára 2020, 17:45
Čas čítania 2:27
Tímea Krauszová

Emma Watson s nadšením odporúča stránku, ktorá vysvetľuje, ako funguje ženský orgazmus

ZAUJÍMAVOSTI EMMA WATSON ORGAZMUS
Uložiť Uložené
Citlivý obsah
Článok môže obsahovať:
  • produkty a služby určené pre osoby staršie ako 18 rokov
  • sex, nahotu a iný NSFW obsah
  • násilie, krv alebo obsah nevhodný pre citlivé povahy
mám nad 18 rokov (zobraziť obsah)
späť na hlavnú stránkuSpäť

OMGyes ponúka takmer 200 inštruktážnych videí, ktoré ťa naučia vychutnať si intímne chvíľky naplno.

V roku 2019 vznikla nová webstránka s názvom OMGyes plná inštruktážnych videí, ktoré konečne jasne a konkrétne vysvetľujú, ako funguje ženský orgazmus. Prístup k videám získaš zakúpením členstva.

Služba je určená nielen ženám, ale každému, kto sa o túto tému zaujíma a namiesto teórie veľmi prakticky vysvetľuje, aké techniky existujú. Za obsahom nestoja len vedci, ktorí o orgazme teoretizujú. Miesto toho si prizvali takmer dvadsať tisíc žien vo veku 18 až 95 rokov, ktoré bez okolkov ukazujú, ako si robia dobre a čo sa im páči.

Web sa teší obľube najmä v zahraničí, medzi jeho veľké zástankyne patrí aj populárna britská herečka Emma Watson. Čo si o službe OMGyes myslí a čo všetko získaš, ak sa rozhodneš kúpiť si členstvo?

Odporúčané
Najrozšírenejšie konšpiračné teórie desaťročia: Pamätáš si ešte, že v roku 2012 nastal koniec sveta? Najrozšírenejšie konšpiračné teórie desaťročia: Pamätáš si ešte, že v roku 2012 nastal koniec sveta? 10. januára 2020, 13:54

Škoda, že táto webstránka neexistovala skôr

Britskej kráske poslala tip na webstránku jej kamoška. Vyskúšala ju a nevedela si ju neskôr vychváliť. V rozhovore s Gloriou Steinem povedala, že jediné, čo ľutuje, je, že webstránka neexistovala skôr. Priznala, že členstvo je drahé, ale vraj to za to stojí.

Domov
Zdieľať
Diskusia