Spravodajský portál pre modernú generáciu, ktorá sa zaujíma o aktuálne dianie.
Zaujíma ťa aktuálne dianie? Správy z domova aj zo sveta nájdeš na spravodajskom webe. Čítaj reportáže, rozhovory aj komentáre z rôznych oblastí. Sleduj Refresher News, ak chceš byť v obraze.
Kliknutím na tlačidlo ťa presmerujeme na news.refresher.sk
27. novembra 2019, 19:26
Čas čítania 0:00
Viktor Kniš

Kontrafakt vydáva štvrtý štúdiový album. Sleduj nový videoklip a predobjednávaj originál s podpisom

HUDBA EGO KONTRAFAKT RYTMUS
Uložiť Uložené

Od Navždy už uplynulo 6 celých rokov, za ktoré toho stihli chalani z Kontrafaktu veľmi veľa. Všetko bude mapovať projekt Real Newz.

 

Od tohto momentu si môžeš predobjednať štvrtý štúdiový album Kontrafaktu. Rytmus, Ego a Anys na ňom pracovali posledných niekoľko mesiacov a podľa ich vlastných slov pôjde o inovátorstvo po hudobnej, rapovej aj kolaboratívnej stránke. Celkovo bude niesť 13 plnohodnotných skladieb, mená všetkých hostí však zatiaľ známe nie sú. 

Dnes sme sa dočkali aj prvej ukážky, ktorá má aj videoklip. Ten vznikal na známom mieste pre návštevníkov obrovských festivalov – vo Vítkoviciach pri Ostrave. 

V nedeľu sa môžeš tešiť aj na náš rozsiahly rozhovor s legendárnou trojicou z Piešťan. Porozprávame sa o všetkom, čo sa v ich životoch za posledných niekoľko rokov dialo, ako album tvorili aj ako vnímajú dianie okolo seba.

Domov
Zdieľať
Diskusia