Spravodajský portál pre modernú generáciu, ktorá sa zaujíma o aktuálne dianie.
Zaujíma ťa aktuálne dianie? Správy z domova aj zo sveta nájdeš na spravodajskom webe. Čítaj reportáže, rozhovory aj komentáre z rôznych oblastí. Sleduj Refresher News, ak chceš byť v obraze.
Kliknutím na tlačidlo ťa presmerujeme na news.refresher.sk
16. júna 2019, 10:08
Čas čítania 0:00
Viktor Kniš

Drake znovu otvára beef s Kanyem Westom a Pushom T. S Rick Rossom chcú byť pochovaní so všetkými svojimi peniazmi

HUDBA DRAKE KANYE WEST
Uložiť Uložené

Drizzy vydáva pri príležitosti víťazstva Toronta vo finálovej sérii NBA dva nové tracky, pričom na jednom z nich mu pomáha aj Rick Ross.

Ťažko by sme hľadali väčšieho fanúšika NBA, akým je práve Drake. Kanadský raper a rodák z Toronta sa spoločne s Raptors konečne dočkali vysnívaného prvého titulu v nedávno ukončenej finálovej série. Drizzy tak definitívne prelomil kliatbu týkajúcu sa spájania jeho osoby len s hráčmi a tímami, ktoré následne prehrajú. 

Odporúčané
Toronto získava historický prvý titul v NBA, Drake definitívne prelomil svoju kliatbu Toronto získava historický prvý titul v NBA, Drake definitívne prelomil svoju kliatbu 14. júna 2019, 8:42

Poriadne si spoločne s hráčmi aktuálne užíva aj oslavy, on sám sa o víťazstvo minimálne trochu zaslúžil tiež

 
 
 
Pozrite si tento príspevok na Instagrame
 
 

Got one.

Príspevok, ktorý zdieľa champagnepapi (@champagnepapi),

Počas všetkých zápasov najdôležitejšej časti play-off totiž nechýbal na svojom obľúbenom fanúšikovskom mieste hneď vedľa palubovky, odkiaľ veľmi intenzívne podpichoval hráčov Golden State. 

Odporúčané
Finále NBA patrí Drakeovi. Bez rešpektu trolluje najväčšie hviezdy priamo na palubovke aj na Instagrame Finále NBA patrí Drakeovi. Bez rešpektu trolluje najväčšie hviezdy priamo na palubovke aj na Instagrame 3. júna 2019, 19:31

Tí nakoniec Torontu podľahli a fanúšikovia majú aj ďalší dôvod na radosť. Champagne Papi totiž ako vďaku vydáva hneď dve nové plnohodnotne skladby, menovite Omertà a Money in the grave. Na druhej menovanej hosťuje aj Rick Ross a obaja sa jednoducho zhodli na tom, že keď ich raz pochovajú, chcú si všetky svoje peniaze zobrať so sebou. 

Na skladbe Omertà sa Drake vracia aj k minuloročnému beefu s dvojicou Kanye West a Pusha T. Už tradične chce poukázať na svoju suverenitu, otázkou je, ako to minimálne King Push vezme.

„Last year, n****s really feel like they rode on me,
last year, n****s got hot 'cause they told on me...“

Predsa len, táto vyhrotená hádka stále nemá vysvetlenie ani víťaza a prišli sme len na to, že to pravdepodobne celé rozpútal Noah Shebib, ktorému sa ešte v samotnom beefe ušli veľmi tvrdé slová a narážky na zlý zdravotný stav od Pushu, aj keď podľa všetkého zradil Drakea tým, že prezradil jeho nemanželské a dlho utajované dieťa.

Odporúčané
Drake a Pusha T otvárajú konflikt z prvej polovice roka Drake a Pusha T otvárajú konflikt z prvej polovice roka 14. októbra 2018, 11:13

Zároveň sa Kanye opäť ukázal ako emočne nestabilný a nepredvídateľný umelec, keď venoval Drizzymu približne 150 Tweetov, ktoré boli kombináciou snahy o výčitky, útokov a žiadostí o ospravedlnenie.

To všetko prišlo po tom, keď si Yeezus so značným omeškaním vypočul skladbu No Stylist, kde Drake tvrdí, že vo svojej blízkosti nechce ženu, ktorá by mala obuté tenisky dizajnované Kanyem Westom. Dnes má údajne bipolárny Kanye dokonca zákaz vyjadrovať sa ku komukoľvek z rodiny torontského rapera. 

Odporúčané
Kanye West venoval Drakeovi 150 tweetov. Chce ospravedlnenie, dostal výsmech pred celým svetom Kanye West venoval Drakeovi 150 tweetov. Chce ospravedlnenie, dostal výsmech pred celým svetom 14. decembra 2018, 10:24
Domov
Zdieľať
Diskusia