Spravodajský portál pre modernú generáciu, ktorá sa zaujíma o aktuálne dianie.
Zaujíma ťa aktuálne dianie? Správy z domova aj zo sveta nájdeš na spravodajskom webe. Čítaj reportáže, rozhovory aj komentáre z rôznych oblastí. Sleduj Refresher News, ak chceš byť v obraze.
Kliknutím na tlačidlo ťa presmerujeme na news.refresher.sk
31. mája 2019, 10:32
Čas čítania 0:00
Viktor Kniš

Čarodejnícky svet Harryho Pottera dostane 4 nové knihy, oznámila J.K. Rowling

KULTÚRA HARRY POTTER
Uložiť Uložené

Do konca aktuálneho roka by mali svetlo sveta uzrieť 4 nové e-knihy, pričom by malo ísť o krátke príbehy zamerané na lekcie čarodejníctva.

Zahraničný portál Sky News informuje o nových knihách z čarodejníckeho sveta Harryho Pottera. Podľa samotnej autorky by malo ísť o štyri nové romány, ktoré však nebudú pokračovaním príbehu, ich úlohou bude dať čitateľom možnosť pochopiť mágiu z ikonickej série z inej perspektívy. 

Konkrétne by sa fanúšikovia mali dočkať krátkych príbehov týkajúcích sa lekcií čarodejníctva. Z webu pottermore.com, kde články uverejňuje samotná Rowlingová, sa ešte dozvedáme, že štvorica kníh uzrie svetlo sveta už čoskoro, prvé dve dokonca 27. júna a zvyšok do konca kalendárneho roka. Priamo na jej stránke si ich môžeš aj predobjednať v anglickom, nemeckom, francúzskom alebo talianskom jazyku. 

Populárna spisovateľka ešte dodáva, že nové príbehy umožnia v kompaktnejšej podobe pochopiť postavy a udalosti mágie. Nuž, v prípade že si skalný fanúšik, novú sériu určite oceníš. 

Čarodejnícky svet Harryho Pottera dostane 4 nové knihy, oznámila J.K. Rowling
Zdroj: www.pottermore.com
Domov
Zdieľať
Diskusia