Spravodajský portál pre modernú generáciu, ktorá sa zaujíma o aktuálne dianie.
Zaujíma ťa aktuálne dianie? Správy z domova aj zo sveta nájdeš na spravodajskom webe. Čítaj reportáže, rozhovory aj komentáre z rôznych oblastí. Sleduj Refresher News, ak chceš byť v obraze.
Kliknutím na tlačidlo ťa presmerujeme na news.refresher.sk
25. októbra 2018, 22:21
Čas čítania 0:00
Viktor Kniš

Peter Sagan si nechal vytetovať najdôležitejšiu spomienku svojho života

ŠPORT PETER SAGAN TETOVANIE
Uložiť Uložené
Články o športe ti prináša Fortuna. Zaregistruj sa a vyber si svoj bonus!chcem bonus

Jeden z najlepších cyklistov histórie prekvapuje verejnosť tetovaním, v ktorom si dal zvečniť meno a dátum narodenia svojho syna.

Peter Sagan je jednou z mála svetových osobností, ktoré nás dokážu prekvapovať pri každej príležitosti. A tým nemáme na mysli len famózne športové výkony, ale aj exhibíciou na dvoch kolesách, prípadne vyjadreniami v rozhovoroch. Tentokrát sa však o slovo prihlásil fotkou na svojom instagramovom profile, na ktorej priaznivcom predstavuje tetovanie na hrudi. 

Zvečniť si dal meno aj dátum a čas narodenia svojho syna, ktorý prišiel na svet presne pred rokom, 25. októbra 2017. V príspevku píše, že ide o jeho najväčšie životné víťazstvo. Pre samotného Petra ide, pochopiteľne, o veľkú vec, no pri tejto príležitosti sa rozhodol svoje veľmi zásadné rozhodnutie spojiť s dobrou myšlienkou

Nechal sa nafotiť známemu americkému fotografovi Brianovi Hodesovi, ktorý Sagana zvečnil v póze zachytenej nižšie. Kúpou originálnej snímky môžeš prispieť nadácii pomáhajúcej malým deťom s poruchou pozornosti s hyperaktivitou známou ako ADHD

 
Pozrite si tento príspevok na Instagrame
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Peter Sagan (@petosagan),

 
Anketa:
Dal by si si zvečniť dôležitú spomienku zo svojho života na telo?
Áno
Nie
Áno
68 %
407 Hlasov
Nie
32 %
193 Hlasov
Domov
Zdieľať
Diskusia