Prepnúť do nočného režimu
Prepnúť do denného režimu
Nedeľa 15. 12. 2019 meniny má Ivica

hľadaj na refresheri

Uložený článok nájdeš
v ponuke používateľa.
Hudba - Zahraničná
1
Viktor Kniš
22. október 2018, 19:50

Kanye West posiela lásku Snoop Doggovi aj Trumpovi

Zároveň sa z jeho Twitteru dozvedáme ďalšie zaujímavosti, ktoré však, žiaľ, nesúvisia s avizovaným hudobným projektom YANDHI.

Viktor Kniš
22. október 2018, 19:50
Kanye West posiela lásku Snoop Doggovi aj Trumpovi
Musíš byť prihlásený/á , aby si mohol uložiť článok.
Nepodařilo se uložit změny. Zkus se nově přihlásit a zopakovat akci.

V prípade že problémy pretrvávajú, kontaktuj prosím administrátora.
OK
1
Uložiť na neskôr.
Uložený článok nájdeš
v ponuke používateľa.

Kanye West neostáva v posledných mesiacoch svojej povesti nič dlžný a kontroverziou nás zásobuje viac než pravidelne. Zatiaľ sa mu v tomto roku podarilo ako interpretovi vydať dva albumy a zopár ich aj hudobne odprodukoval, no prakticky od posledného releasu z Wyomingu sme sa dočkali len zopár bizarností a prázdnych sľubov. 

 

Ako bonus sa Ye stihol pohádať s Drakeom, aj keď všetko nasvedčuje tomu, že bol do sporu zapojený neprávom. Na skutočný záver tohto beefu však ešte čakáme, takže je priveľmi skoro robiť závery. 

 

Popri všetkých ďalších kontroverziách na Yeezusa ešte pred pár dňami zaútočil Snoop Dogg, ktorý prišiel s teóriou o tom, že Drizzyho In My Feelings je venované Kim Kardashian, čo by pochopiteľne pre Kanyeho znamenalo, že jeho kanadský kolega mal niečo s jeho ženou. Pôvodne sme síce predpokladali, že sa v tomto prípade Kanye West odmlčí, no dočkali sme sa veľavravného vyjadrenia prostredníctvom Twitteru, kam sa prednedávnom vrátil. 

 

Kanye West posiela lásku v tričku s hlavou Snoop Dogga

 

 

Stále však platí, že od Yeho očakávame vydanie projektu YANDHI, ktoré je naplánované na druhú polovicu novembra . Ešte pred tým by mal odcestovať do Afriky, kde ho chce podľa vlastných slov dokončiť ako mimozemský Ye. 

 

Na svojom Twitteri ešte kontroverzný raper rieši, že jeho vzťah s Donaldom Trumpom pomohol známej Američanke, ktorá bola odsúdená na 21 rokov za prevážanie kokaínu. Kim Kardashian prišla s týmto prehlásením včera v The Alec Baldwin Show a jej manžel túto skutočnosť potvrdil zdieľaním na sociálnej sieti. 

 

Svoj názor na aktuálne témy týkajúce sa Kanyeho Westa nám pokojne napíš do komentárov, aj keď je asi každému jasné, že sa vrátil do svojich starých výstredných koľají, kedy ho baví pútanie pozornosti z každej strany. 

Ohodnoť článok
1
Zdieľaj článok
Hodnotenie tohto článku je dostupné len s aktívnym predplatným REFRESHER+.
Predplatiť si
Zrušiť
Pri hodnotení článku nastala chyba. Skús sa nanovo prihlásiť a znova ohodnotiť článok.

V prípade že problémy pretrvávajú, kontaktuj prosím administrátora.
OK
Najčítanejšie