Spravodajský portál pre modernú generáciu, ktorá sa zaujíma o aktuálne dianie.
Zaujíma ťa aktuálne dianie? Správy z domova aj zo sveta nájdeš na spravodajskom webe. Čítaj reportáže, rozhovory aj komentáre z rôznych oblastí. Sleduj Refresher News, ak chceš byť v obraze.
Kliknutím na tlačidlo ťa presmerujeme na news.refresher.sk
6. júna 2018, 19:33
Čas čítania 0:00
Viktor Kniš

Moloch Vlavo zverejňuje telefonát s Pouličným autorom tónov, ktorý je snom každého mobilného operátora

HUDBA POULIČNÝ AUTOR TÓNOV
Uložiť Uložené

Za necelé dve minúty si totiž nepovedali s výnimkou zopár urážok absolútne nič.

Len včera sme vás informovali o pokračovaní zatiaľ najväčšieho slovenského beefu od Školy rapu a hneď dnes tu máme ďalšie pokračovanie. Opäť sa o slovo hlási Moloch Vlavo, ktorý však ešte stále nezverejňuje avizovaný diss track. Serióznu odpoveď vymenil za nahrávku telefonátu s Pouličným autorom tónov a v podstate ide o sen každého mobilného operátora. Za necelé dve minúty si totiž nepovedali nič dôležité a máme možnosť počuť len urážky. 

Moloch tvrdí, že P.A.T. môže za Rytmusov rozchod s Darou a ten mu na to odpovedá, nech sa s ním stretne osobne v Šali. V konečnom dôsledku ani jeden z hlavných aktérov neprináša do beefu nič nové a pravdepodobne ide len o ďalší pokus o promo z Petržalky. 

Nie sme si istí, či sa zverejnenie podobného zvukového záznamu stotožnuje so zákonom, aj napriek tomu však ide o ďalší kúsok do beefovej skladačky, ktorý bude možno nakoniec dôležitý. Veď posúď sám. 

Domov
Zdieľať
Diskusia