Sobota 17. 3. 2018 meniny má Ľubica

hľadaj na refresheri

Odporúčame zapnúť browser notifikácie, ak budeš prihlásený na Refresher s týmto zariadením.

Skončí The Grand Tour 3. sériou? Okolnosti tomu zatiaľ naozaj nasvedčujú

Amazon zatiaľ nepredĺžil svätej trojke zmluvu a viaceré zdroje tak hovoria o konci.

13. marec 2018, 15:34
13. marec 2018, 15:34

Amazon zatiaľ nepredĺžil svätej trojke zmluvu a viaceré zdroje tak hovoria o konci.

Písal sa rok 2015, kedy sa trojica známych protagonistov upísala Amazonu ako odpoveď na uplynulé skutočnosti a odchod z BBC. Veľmi zjednodušene povedané, pre koncového sledovateľa sa v zásade nič nezmenilo, akurát došlo k zmene názvu, trošku inému formátu, no Jeremy Clarkson, Richard Hammond a James May sa ukázali na obrazovkách v rovnakom podaní, v akom sme ich evidovali dlhé roky.

 

Prvotný plán bol jasný. Internetová televízia pri vzniku projektu The Grand Tour hovorila o 36 epizódach, teda 3 sériách, pričom krátko na to sa začalo hovoriť až o 5-ročnom horizonte.

 

Skončí The Grand Tour 3. sériou? Okolnosti tomu zatiaľ naozaj nasvedčujú

 

Už vtedy však James May prehlásil, že TGT-čku dáva maximálne tak 5 rokov, avšak ako sa ukazuje v súčasnosti, možno sa napokon nedočkáme ani piatich rokov. V kuloároch sa totiž začína šepkať o tom, že v tomto momente nič nenasvedčuje tomu, že The Grand Tour bude po 3. sérii pokračovať. Britský Daily Mail poukazuje, že žiadne ďalšie zmluvy podpísané neboli a viacero zamestnancov už rieši, kam pôjdu po skončení natáčania.

 

Naopak, Jeremy Clarkson sa prostredníctvom sociálnej siete akoby snažil toto tvrdenie spochybniť. Momentálne máme za sebou 2. sériu a čoskoro sa začne pracovať na ďalšej, je teda otázne, či naozaj aj poslednej. Pravdou je, že novodobej podobe slávnej automobilovej show sa mimoriadne darilo, a to aj napriek skutočnosti, že odstupom času sa vynáralo viacero kritických názorov na jej obsah. Nechajme sa teda prekvapiť, či Amazon predsa len napokon zmluvu predĺži.

 

 

Vyjadri svoj názor na článok
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Odpad! Menej takýchto článkov
Super! Viac takýchto článkov
Povedz nám, prečo sa ti článok nepáči:
Ďakujeme za tvoj názor!
Pomáha nám a autorom pri skvalitňovaní obsahu na stránke.
Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho priateľom
NAHOR
Najčítanejšie