Sobota 17. 3. 2018 meniny má Ľubica

hľadaj na refresheri

Odporúčame zapnúť browser notifikácie, ak budeš prihlásený na Refresher s týmto zariadením.

Delí ich 14-tisíc kilometrov. Aby sa mohli pobozkať, stretávajú sa na tých najkrajších miestach po celom svete

Ostatné páry chcú inšpirovať, aby sa nebáli cestovať, najlepšie s milovanou osobou.

28. november 2017, 9:52
28. november 2017, 9:52

Ostatné páry chcú inšpirovať, aby sa nebáli cestovať, najlepšie s milovanou osobou.

Mnohé páry nezvládajú vzťah na diaľku ani v prípade, že pochádzajú zo susedných krajín či miest na opačných koncoch jedného a toho istého štátu. No Roba a Joli donedávna delilo takmer 14-tisíc kilometrov a napriek tomu sú ukážkou, ako skvele to môže fungovať. Okrem toho si na svojom vzťahu založili aj instagramovú popularitu. Stretávajú sa totiž na tých najkrajších miestach na svete, kde pózujú v tej istej zamilovanej póze.

 

Rob pochádza z malého mesta v americkom štáte Pensylvánia, zatiaľ čo Joli je Filipínka. A keďže obidvaja milujú cestovanie, prvýkrát sa stretli práve na Filipinách. Bola z toho láska ako hrom, no Rob sa musel po vydarenej dovolenke vrátiť domov. Dvojica to však spolu nevzdala a ďalšie rande si dohodla na polceste. Odvtedy sa Rob a Joli stretávajú na rôznych miestach po celom svete. Celé to dokumentujú nielen na svojom blogu Dipkiss, ale aj na instragramovom profile s rovnomenným názvom.

 

 

„Veľká časť nášho vzťahu bola na diaľku. Každých pár mesiacov sme sa museli stretnúť na polceste v rôznych štátoch a krajinách, aby sme sa mohli pobozkať a objať. Zhromažďovanie záberov z toho sa stalo jedným zo spôsobov, ako sa vyrovnať s touto situáciou,“ opisujú na svojom blogu. V rámci neho má Joli na starosti jeho správu a písanie a Rob sa venuje skôr fotografii. 

 

 

Cieľom toho celého je však nielen to, že sa chcú svojou láskou pochváliť s celým svetom, ale aj inšpirovať ostatných, aby sa nebáli cestovať, najlepšie s milovanou osobou. „Vieme, že nie je jednoduché cestovať, ale prostredníctvom tohto blogu vám pomôžeme preskúmať svet, v ktorom žijeme, jedinečným, praktickým a romantickým spôsobom,“ sľubuje zaľúbená dvojica. To, že sa jej to darí na výbornú, dokazuje aj zájem fanúšikov na Instagrame. 

 

Párik sa napokon usadil v Marylande, no naďalej sa spoločne vydáva na cesty. Jeho odkazom pre ostatných ľudí je, aby sa nebáli nasledovať svoje srdce a krásny príbeh lásky, ktorý skončil svadbou.

 

Delí ich 14-tisíc kilometrov. Aby sa mohli pobozkať, stretávajú sa na tých najkrajších miestach po celom svete

 

 

 

 

 

 

 

 

Vyjadri svoj názor na článok
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Odpad! Menej takýchto článkov
Super! Viac takýchto článkov
Povedz nám, prečo sa ti článok nepáči:
Ďakujeme za tvoj názor!
Pomáha nám a autorom pri skvalitňovaní obsahu na stránke.
Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho priateľom
NAHOR
Diskusia1 komentár
Diskusia je len pre prihlásených
1 komentár
Zoradiť komentáre podľa obľúbenosti času pridania
avatar
helenkaliskova29. november 2017, 22:28

Něco tak nádherného,přeju všem,kteří se milují,aby se nebáli,jít za svou láskou,(i po několika desetiletích),protože to je to jediné,proč stojí za to žít.

0 Odpovedať · Nahlásiť
Najčítanejšie