Spravodajský portál pre modernú generáciu, ktorá sa zaujíma o aktuálne dianie.
Zaujíma ťa aktuálne dianie? Správy z domova aj zo sveta nájdeš na spravodajskom webe. Čítaj reportáže, rozhovory aj komentáre z rôznych oblastí. Sleduj Refresher News, ak chceš byť v obraze.
Kliknutím na tlačidlo ťa presmerujeme na news.refresher.sk
15. septembra 2017, 10:46
Čas čítania 0:00
Adam Novosad

Traja americkí policajti pomáhajúci po hurikáne Irma spustili na internete hotový ošiaľ. Ženy sa na nich nemohli prestať pozerať

ZAUJÍMAVOSTI AMERIKA
Uložiť Uložené

Trio sympatických chlapíkov v uniformách zaujalo tisíce ľudí.

Na internete sa akýkoľvek príspevok dokáže v priebehu minút premeniť na virálny hit a najnovšie to na vlastnej koži zažívajú traja policajti z Floridy. Po príchode hurikánu Irma a obrovských škodách, ktoré napáchal, sa policajné oddelenie Gainesville Police Department rozhodlo poskytnúť svojim fanúšikom na sociálnych sieťach krátku aktualizáciu o tom, čo sa práve deje a ako policajné práce pokračujú. Na fotografii sa objavili traja sympatickí policajti a internet potom zobral veci do vlastných rúk. Policajti Nordman, Hamill a Rengering sa stali pomyselnými obeťami pobláznených žien, ale aj mužov, a zo všetkých strán sa pod fotografiou hrnuli komentáre o tom, akí sú všetci traja krásni a pohľadní.

Policajné oddelenie podobnú aktivitu na Facebooku neočakávalo, ale po niekoľkých hodinách pridalo aj ďalšiu aktualizáciu, v ktorej komentujúcim objasnilo zopár základných informácií. Dvaja z troch policajtov sú zadaní a ich manželky sa vraj na komentároch dobre zabávali, zatiaľ čo policajt Rengering priateľku nemá a polícia ho musela umiestniť do špeciálneho ochranného programu, aby mu náhodou zástupy obdivovateliek neublížili. Policajti potom obyvateľov Floridy vyzvali, aby im nevolali na tiesňovú linku a nežiadali, aby ich problém prišlo vyriešiť práve toto trio. Na záver sľúbili, že policajti sa nechali nahovoriť na nafotenie kalendáru, a tak sa záchranné práce po hurikáne premenili na úsmevný ošiaľ kvôli trom sympatickým chlapom.

Domov
Zdieľať
Diskusia