Spravodajský portál pre modernú generáciu, ktorá sa zaujíma o aktuálne dianie.
Zaujíma ťa aktuálne dianie? Správy z domova aj zo sveta nájdeš na spravodajskom webe. Čítaj reportáže, rozhovory aj komentáre z rôznych oblastí. Sleduj Refresher News, ak chceš byť v obraze.
Kliknutím na tlačidlo ťa presmerujeme na news.refresher.sk
14. mája 2024, 12:30
Čas čítania 3:59
Lukáš Čelka

Prasatá zožrali svoju majiteľku, ktorá spadla v chlieve. Ošípané dokážu zjesť živého človeka, zanechajú po ňom iba vlasy a zuby

Prasatá zožrali svoju majiteľku, ktorá spadla v chlieve. Ošípané dokážu zjesť živého človeka, zanechajú po ňom iba vlasy a zuby
Zdroj: Unsplash/Diego San
ZAUJÍMAVOSTI KRIMI SÉRIOVÍ VRAHOVIA VRAŽDY
Uložiť Uložené
Citlivý obsah
Článok môže obsahovať:
  • produkty a služby určené pre osoby staršie ako 18 rokov
  • sex, nahotu a iný NSFW obsah
  • násilie, krv alebo obsah nevhodný pre citlivé povahy
mám nad 18 rokov (zobraziť obsah)
späť na hlavnú stránkuSpäť

Všetci poznáme prasatá ako milé a nevinné zvieratá, ktoré nerobia nič iné, iba papajú a krochkajú. Na krvilačných zabijakov sa však dokážu zmeniť za pár sekúnd.

Hovoríme o ošípaných a diviakoch – nenásytných jedákoch, ktorí zožerú takmer všetko, čo im príde pod rypák. Vrátane ľudského mäsa.

Existujú mnohé prípady zo sveta, keď farmári skončili v žalúdkoch prasiat, ktoré sa sami raz chystali zabiť a zjesť. Napríklad 56-ročnú Rusku zožrali zaživa po tom, čo skolabovala v chlieve na následky epileptického záchvatu. Keď upadla do bezvedomia, vrhli sa na ňu hladné ošípané, ktoré jej postupne zožrali tvár, uši a ramená.

Rovnako nešťastný osud postihol aj farmára Terryho Garnera z Oregonu, ktorého prasatá zjedli takmer celého. Zostali po ňom len kúsky mäsa porozhadzované po výbehu zvierat a zubná protéza.

Pred vyše dvoma rokmi obletelo internet desivé video z Ukrajiny, na ktorom bolo vidieť, ako stádo chovných svíň požiera niečo, čo pripomína ľudské telo. Údajne pritom malo ísť o mŕtvolu kapitána ruskej armády. A takto by sme mohli pokračovať ďalej.

Spomínané prípady dokazujú, že ak chovateľ v blízkosti prasiat zomrie alebo z iného dôvodu zostane na dlhší čas znehybnený, pravdepodobne ho zjedia. 

Na našom webe ti pravidelne prinášame zaujímavý obsah zo sveta, ale aj z domova. Ak chceš podporiť našu snahu stále skvalitňovať obsah a získať neobmedzený prístup k článkom, pridaj sa do klubu Refresher+.

Útoky agresívnych prasiat

Možno ťa táto informácia zaskočí, ale podľa odborníkov sú ošípané inteligentnejšie ako psy či trojročné deti. Prasatá sú taktiež voči sebe veľmi lojálne. Ich matky zostávajú nablízku mláďatám, až kým nedospejú, píše portál Human Society.

Odporúčané
Okradol ma podvodník na Facebooku, takto som ho s policajtmi chytila Okradol ma podvodník na Facebooku, takto som ho s policajtmi chytila 22. mája 2024, 12:30

K svojim chovateľom však niekedy také lojálne nie sú. Podľa štatistík z roku 2009 dobytok zabije približne 22 Američanov ročne, pričom až v 75 % na svoje obete zvieratá útočia úmyselne. Hoci nevieme, za koľko z týchto úmrtí sú zodpovedné samotné ošípané, existuje viacero známych prípadov, keď prasatá zožrali svojich chovateľov.

Ošípané dokážu zjesť takmer celé ľudské telo.
Ošípané dokážu zjesť takmer celé ľudské telo. Zdroj: Youtube/@Fear: The Home Of Horror

Ako píše portál Slate, zvlášť agresívne sú najmä britské ošípané. V roku 2006 napadla farmára z Walesu 650-kilogramová sviňa a pritlačila ho k traktoru, kde mu začala obhrýzať nohy. Farmár mal jediné šťastie, že nablízku sa nachádzala jeho manželka, ktorá agresívne prasa odohnala hadicou na polievanie.

Vyskúšaj predplatné REFRESHER+
a čítaj všetko bez obmedzení
Pridaj sa k predplatiteľom
alebo Odomkni článok cez SMS
Pošli SMS na 8877 s textom CLANOK 159598 a dočítaj tento článok.
Cena SMS za otvorenie článku je 3,50 € s DPH. Ako to funguje?
Dočítaj článok do konca za SMS v hodnote 3,50€. Ako to funguje?
POSLAŤ SMS
Čítaj články bez obmedzení celý mesiac - predplatné len za 1,50€ navyše v porovnaní s jedným článkom. Ako to funguje?
POSLAŤ SMS
Čítaj bez obmedzení celý mesiac. Stačí poslať SMS (za 5€). Ako to funguje?
POSLAŤ SMS

Čo sa dozvieš po odomknutí?

  • Ako zjedli prasatá 69-ročného farmára.
  • Čo sa stalo, keď sa prasnica zahryzla do hlavy dvojročného chlapca.
  • Prečo sa gangstri, ale aj vrahovia zbavovali tiel obetí práve tak, že ich podhodili ošípaným.
  • Aké časti ľudského tela ošípané nedokážu zjesť.
  • Čo ošípaných priťahuje na ľudskom mäse.
Späť
Zdieľať
Diskusia