Spravodajský portál pre modernú generáciu, ktorá sa zaujíma o aktuálne dianie.
Zaujíma ťa aktuálne dianie? Správy z domova aj zo sveta nájdeš na spravodajskom webe. Čítaj reportáže, rozhovory aj komentáre z rôznych oblastí. Sleduj Refresher News, ak chceš byť v obraze.
Kliknutím na tlačidlo ťa presmerujeme na news.refresher.sk
Tento článok je vytvorený v rámci mediálnej spolupráce s bistrom Otto.
12. mája 2023, 13:00
Čas čítania 0:45
Sponzorovaný obsah

Morning disco by Otto roztancuje Bratislavu už od rána a Refresher bude pri tom

REFRESHER REFRESHER HUDBA
Uložiť Uložené

Morning disco by Otto je párty, ktorá spája kvalitného DJ-a, tanec a raňajky v bistre Otto!

Zažil si už niekedy rannú diskotéku? Tento oxymoron sa stáva realitou vďaka bistru Otto! Netradičné doobedie, kde si užiješ skvelú atmosféru, chutné raňajky, kávu, ale aj alko drinky v spoločnosti DJ-ov hrajúcich do rytmu, na teba čaká už túto nedeľu 14. mája. 

Otto
Zdroj: Bistro Otto!

Na Morning disco by Otto určite stretneš aj nás z Refresheru, keďže k raňajkám a káve budú barmani servírovať nielen mimózu, ale aj špeciálny čierny Refresher drink, ktorý nájdeš pod názvom „Refresher Paloma“. To len v prípade, že by si potreboval dorovnať hladinku zo sobotnej noci alebo trocha nakopnúť svoju tanečnú náladu. 

Otto
Zdroj: Bistro Otto!

DJ-i Wahe a Iamspxnkey začnú hrať už o 10.30, no svoje miestečko si môžeš prísť obsadiť už od ôsmej rána, keď ti v bistre Otto! ponúknu raňajky, kávu, limonády či čerstvý fresh. Príď si užiť netradičnú, no o to špeciálnejšiu atmosféru predobednej diskotéky, zatancuj si a zabav sa bez toho, aby si sa cítil nevyspatý. A ako bonus – stále budeš mať pred sebou polovicu voľného dňa. Tak čo, uvidíme sa v nedeľu v bistre Otto!? Zastav sa na Grösslingovej 26, párty potrvá do 15.00. 

 
 
 
Zobraziť tento príspevok na Instagrame
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Morning Disco by Otto! (@morningdiscobyotto)

Domov
Zdieľať
Diskusia