Spravodajský portál pre modernú generáciu, ktorá sa zaujíma o aktuálne dianie.
Zaujíma ťa aktuálne dianie? Správy z domova aj zo sveta nájdeš na spravodajskom webe. Čítaj reportáže, rozhovory aj komentáre z rôznych oblastí. Sleduj Refresher News, ak chceš byť v obraze.
Kliknutím na tlačidlo ťa presmerujeme na news.refresher.sk
23. októbra 2021, 16:33
Čas čítania 0:42
Viktor Kniš

Našli Kena pre Barbie film s Margot Robbie. Má sa ním stať Ryan Gosling

Našli Kena pre Barbie film s Margot Robbie. Má sa ním stať Ryan Gosling
Zdroj: Getty Images/Rodin Eckenroth/Stringer
FILMY A SERIÁLY MARGOT ROBBIE RYAN GOSLING
Uložiť Uložené

Podľa zdrojov portálu Deadline figuruje meno Ryan Gosling v posledných rokovaniach.

Po boku Barbie Margot Robbie si pravdepodobne zahrá Kena obľúbenec Ryan Gosling. Vyplýva to z informácií portálu Deadline, podľa ktorého meno slávneho herca figuruje vo finálnych rokovaniach. Podľa portálu Ryan Gosling pôvodne rolu odmietal z dôvodu preplneného kalendára, produkcia však dlhodobo naliehala a tvrdila, že práve on je jedinou možnosťou na obsadenie dôležitej úlohy. 

V prípade, že sa s Goslingom dohodnú, už nič nebude brániť tomu, aby ikonické postavičky od Mattela pod taktovkou Warner Bros. dostali moderné vizuálne spracovanie. Začiatok natáčania odhaduje Deadline v nasledujúcom roku. Režisérkou filmu je Greta Gerwig, ktorá sa spoločne s Noahom Baumbachom (Frances Ha či Mistress America) postará o scenár. 

Gerwig sa preslávila aj vďaka svojej režisérskej prvotine Lady Bird, za ktorú získala množstvo chvály. Na produkcii sa okrem iných bude podieľať aj samotná Robbie so svojou spoločnosťou LuckyChap.

Podrobnosti o spracovaní príbehu zatiaľ známe nie sú, pri pohľade na doterajšie personálne obsadenie dôležitých postov však môžeme očakávať, že nepôjde o klasický stereotypný pohľad na ženskú dokonalosť, ktorú postavička Barbie stvárňuje. 

Gosling, Robbie
Zdroj: Getty Images/Rodin Eckenroth/Stringer, TASR
Zoznam najlepších filmov herca Ryan Gosling nájdeš v našej filmovej databáze.
Domov
Zdieľať
Diskusia