Spravodajský portál pre modernú generáciu, ktorá sa zaujíma o aktuálne dianie.
Zaujíma ťa aktuálne dianie? Správy z domova aj zo sveta nájdeš na spravodajskom webe. Čítaj reportáže, rozhovory aj komentáre z rôznych oblastí. Sleduj Refresher News, ak chceš byť v obraze.
Kliknutím na tlačidlo ťa presmerujeme na news.refresher.sk
13. augusta 2021, 16:33
Čas čítania 3:49
Daniel Mikolášik

Herečka z Komisára Rexa, esbéeskár či mikroinfluencerka. Zoznám sa so súťažiacimi z novej Farmy 13

Herečka z Komisára Rexa, esbéeskár či mikroinfluencerka. Zoznám sa so súťažiacimi z novej Farmy 13
Zdroj: Instagram/@nikki.nikoleta, @miroslavpajtas, @iamsatanka
ZAUJÍMAVOSTI FARMA
Uložiť Uložené

„Bývalá partnerka nesúhlasila, aby som išla na Farmu. Rozišli sme sa a na Farmu idem,“ prezrádza Eva. Spoznaj pätnástku nových farmárov.

Úspešná slovenská reality šou Farma sa aj tento rok vracia na televízne obrazovky. Divákom však televízia Markíza zatiaľ úplne neprezradila, aký koncept bude mať 13. sezóna. Opäť to však podľa nej bude poriadne drsné.

„V trinástej sérii drsnej reality šou sa opäť prenesieme trochu späť do minulosti a vrátime sa ku koreňom. Tvrdá práca a ochota prispôsobiť sa – práve tieto dve veci by mali zdobiť nových dobrodruhov, ktorí sa rozhodli stráviť určitý čas mimo civilizácie v tvrdých podmienkach,“ prezrádza TV Markíza.

Producenti reality šou si aj tento rok dali záležať na výbere súťažiacich, ktorí budú postupne vypadávať, až kým jeden z nich nezíska finančnú výhru – 75 000 eur. Televízia pár týždňov pred odštartovaním 13. série zverejnila kompletný zoznam všetkých pätnástich účastníkov. Poďme sa na nich spoločne pozrieť.

Nikoleta Mališková

29-ročná Nikoleta pochádza z Bratislavy a pracuje ako realitná maklérka. Súdiac podľa jej sociálnych sietí, je tiež vášnivá cestovateľka a pokojne ju môžeme považovať za mikroinfluencerku. Na svojom instagramovom profile má totiž ešte pred samotným odvysielaním reality šou vyše 6,5 tisíca sledovateľov. Život si podľa jej slov treba užívať naplno.

Farma 13
Zdroj: TV Markíza
 
 
 
Pozrite si tento príspevok na Instagrame
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Niki Maliskova (@nikki.nikoleta)

Miroslav Pajtáš

„Som bojovník a stále si idem za svojím cieľom,“ tvrdí Miroslav. Má 35 rokov a pochádza z Michaloviec, no žije vo Veľkej Británii. Živí sa ako osobný tréner a ochrankár, čo prezrádza aj jeho poriadne vypracovaná postava. Má jedno dieťa a je vyštudovaný automechanik.

Farma 13
Zdroj: TV Markíza
 
 
 
Pozrite si tento príspevok na Instagrame
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa #Miroslav#Pajtas#💪 (@miroslavpajtas)

Stanka Klčová

Stanka pochádza z Čachtíc v okrese Nové Mesto nad Váhom, má 23 rokov a pracuje v zákazníckom servise. Svoj voľný čas rada trávi vo fitku. Má dokončené stredoškolské vzdelanie s maturitou a podľa vlastných slov sa chce stať mediálne známou.

Farma 13
Zdroj: TV Markíza
 
 
 
Pozrite si tento príspevok na Instagrame
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Stanka Klčová (@iamsatanka)

Domov
Zdieľať
Diskusia