Prepnúť do nočného režimu
Prepnúť do denného režimu
Nedeľa 26. 9. 2021 meniny má Edita

hľadaj na refresheri

Chceš dostávať notifikácie aj na tomto zariadení?
Dnes populárne články
Slovensko má 9 čiernych a 19 bordových okresov, tvrdia analytici Slovensko má 9 čiernych a 19 bordových okresov, tvrdia analytici
Ronaldo dal šéfkuchárom Manchestru United zoznam svojich obľúbených jedál, spoluhráči z toho však nie sú príliš nadšení Ronaldo dal šéfkuchárom Manchestru United zoznam svojich…
Slovenský youtuber Tuči ukradol služobné auto a tri litre alkoholu. Kedysi ho preslávili slovenskí raperi Slovenský youtuber Tuči ukradol služobné auto a tri litre…
Nikdy nie si doma, nepomáhaš mi, v kuse si na mobile! Ako reagovať na najčastejšie výčitky tvojich rodičov Nikdy nie si doma, nepomáhaš mi, v kuse si na mobile! Ako…
Elon Musk a Grimes sa rozišli. O potomka menom X Æ A-12 sa vraj budú starať spolu Elon Musk a Grimes sa rozišli. O potomka menom X Æ A-12 sa vraj…
Billie Eilish tvrdí, že ľudia sa boja jej veľkých pŕs, vraj preto prišla už o stotisíc followerov Billie Eilish tvrdí, že ľudia sa boja jej veľkých pŕs, vraj…
News

7 najbizarnejších výrokov protestujúcich spred parlamentu. Pápež sa klania černochom, bluetooth rozoznáva kódy zaočkovaných

Protestné zhromaždenie pred parlamentom vyprodukovalo množstvo nepochopiteľných výrokov, pri ktorých sa zastavuje rozum.

Adam Novosad
25. júl 2021, 20:09 Čas čítania: 4:02
Zdieľať
Uložiť Uložené
Zdieľať Zdieľať článok
News
3
Adam Novosad
25. júl 2021, 20:09
Čas čítania: 4:02

7 najbizarnejších výrokov protestujúcich spred parlamentu. Pápež sa klania černochom, bluetooth rozoznáva kódy zaočkovaných

Protestné zhromaždenie pred parlamentom vyprodukovalo množstvo nepochopiteľných výrokov, pri ktorých sa zastavuje rozum.

Adam Novosad
25. júl 2021, 20:09
Čas čítania: 4:02
Zdieľať
Uložiť Uložené
Zdieľať Zdieľať článok

Uplynulé tri dni strávila väčšina obyvateľov Slovenska rozmýšľaním nad tým, aké plány vymyslieť na víkend, čo variť alebo kam sa ísť pozrieť. Nie však všetci.

 

Zopár stoviek ľudí prišlo protestovať do Bratislavy pred Národnú radu SR, kde poslanci na mimoriadnej schôdzi rokovali o zákone, ktorého cieľom je zabrániť najhoršiemu priebehu prípadnej tretej vlny pandémie tým, že zaočkovaným ľuďom umožní väčšiu slobodu a nezaočkovaným nariadi testovanie v prípade, ak budú chcieť ísť do reštaurácie či kaderníctva.

 

 

Tento nápad sa však každému z obyvateľov Slovenska nepozdával, na čo majú ľudia, samozrejme, právo, a tak sa pred parlamentom zhromaždila skupina protestujúcich. V piatok sa najskôr chceli dostať až dovnútra budovy, hádzali po nej vajíčka a napadli policajtku, ale v sobotu a nedeľu si už policajné zložky dávali väčší pozor.

 

Napriek protestom trvajúcim tri dni, počas ktorých zopár odvážlivcov zostávalo na mieste dlho do noci, v nedeľu ráno poslanci novelu zákona aj tak schválili. V prípade zhoršujúcej sa epidemickej situácie bude môcť hlavný hygienik vo vyhláške upraviť, kam budú nezaočkovaní ľudia potrebovať testy a kde sa zaobídu bez nich.

 

Sloboda prejavu je síce úctyhodná vec, ale na proteste pred parlamentom sa viackrát vymkla spod kontroly. Z videí a nahrávok zo zhromaždenia sme preto vybrali hŕstku najväčších hlodov, somarín a hlúpostí, ktoré sme si vypočuli, aby si sa na nich mohol pobaviť aj ty – alebo sa skôr zasmiať cez plač, keď si uvedomíš, že tí ľudia tomu naozaj veria.

 

Zdroj: TASR/Dano Veselský

 

1. Očkovanie je genetické svinstvo s nanočasticami magnetického charakteru, ktoré vás nakódujú a pripoja k 5G sieti

Nie, očkovanie naozaj nie je genetické svinstvo ani nijako nezasahuje a neovplyvňuje ľudskú DNA, len imunitnému systému prináša informáciu, ako bojovať s koronavírusom.

 

Na stránke Štátneho ústavu pre kontrolu liečiv je voľne dostupné celé zloženie vakcín, a tak neexistuje možnosť, aby niekto ampulky s nimi plnil nanočasticami. 5G neslúži na ovládanie mysle, zatiaľ neexistujú dáta o jeho škodlivosti zdraviu a ani sa cez 5G vírus nešíri. 

 

2. Prečo ani jeden poslanec nepoviete národu, že tento covid je jeden veľký podvod? Prečo nepoviete národu, že ste urobili zo Slovenska koncentračný tábor a pokusné králiky?

Nový koronavírus skutočne existuje, šíri sa a mutuje, následkom čoho vznikol aj momentálne najnebezpečnejší variant delta. O existencii koronavírusu svedčia údaje, podľa ktorých priamo ochoreniu covid-19 podľahlo od vypuknutia pandémie 12 534 obyvateľov, pričom viac ako dvetisíc ľudí nezomrelo na covid, ale s covidom ako pridruženým dôvodom.

 

3. Moja otázka znie, či viete o tom, že na Slovensku, a priamo v Bratislave existuje slobodomurárska lóža, ktorá bola založená KDH. Táto slobodomurárska lóža dosádza svojich vycvičených ľudí do parlamentu, ovláda ich, samozrejme. Patrí pod skupinu Bilderberg, ktorá je v Európe.

Slobodomurárstvo je uzatvorené hnutie, ktorého členmi boli historicky vysokopostavení aristokrati či elity z rôznych kútov spoločnosti. Na Slovensku existuje Veľká lóža Slovenska. Tá združuje viacero lóží tohto spolku, v ktorých v drvivej väčšine pôsobia iba muži. Existujú však aj progresívnejšie lóže, kde môžu byť členmi a členkami muži aj ženy.

 

O tom, že nejde o historické hnutie držiace pevnú ruku nad slovenskou politikou, svedčí aj to, že nové lóže slobodomurárov vznikali na Slovensku aj v rokoch 2014, 2016 či 2019. Konferencia Bilderberg zase združuje vplyvných ľudí ako politikov, finančníkov či podnikateľov, ktorí diskutujú o smerovaní sveta a spoločnosti, ale priamu možnosť rozhodovať o čomkoľvek v štáte nemajú.

 

4. A keď sa hlasuje, tak tam spravte taký bordel, že žiadne hlasovanie nebude. Nestojte tam jak panáci, rozbite to tam, pobite sa s nimi. Žiadne hlasovanie nemôže byť. Lebo potom sme všetci kde? V ri*i.

V demokratickej spoločnosti sa konflikty a nezhody názorov riešia konštruktívnou diskusiou, v ktorej si obidve strany vymenia pohľady na diskutovanú tému, vypočujú argumenty druhej strany a následne sa zhodnú na kompromise, ktorý bude obidvom stranám vyhovovať. Porozbíjať parlament a pobiť sa s koaličnými poslancami zrejme nie je cesta k dosiahnutiu vytúženého výsledku.

 

NAČÍTAŤ ČLÁNOK BEZPLATNE
Predplať si REFRESHER+ a získaj ďalšie výhody

Tento článok dočítaš bezplatne, no s predplatným REFRESHER+ získaš prístup ku viac ako 2443 zamknutým článkom a dostaneš ďalšie benefity.

VIAC O PREDPLATNOM
Kedykoľvek ho jednoducho zrušíš
Už od 2.99 € mesačne
S REFRESHER+ môžeš čitať aj tieto články
Hrobové ticho pri večeri, budíček o piatej ráno, srdeční mnísi. Aj takýto bol môj pobyt v kláštore (Reportáž)Hrobové ticho pri večeri, budíček o piatej ráno, srdeční mnísi. Aj takýto bol môj pobyt v kláštore (Reportáž)
Nemôžem si pomôcť, milujem tú druhú. Ako prežiť rozchod, keď ani nevieš, čo sa pokazilo?Nemôžem si pomôcť, milujem tú druhú. Ako prežiť rozchod, keď ani nevieš, čo sa pokazilo?
Bude na Vianoce potrebný lockdown? Pre zaočkovaných sa epidémia skončila, k antivaxerom nemám sympatie, hovorí epidemiológ PavelkaBude na Vianoce potrebný lockdown? Pre zaočkovaných sa epidémia skončila, k antivaxerom nemám sympatie, hovorí epidemiológ Pavelka
VIAC

5. Hlavný vakcinátor a satanista Feri, takzvaný pápež. Koľko nás to bude stáť peňazí, keď sem príde?

Pápež František oznámil, že od 12. do 15. septembra príde na Slovensko na pastoračnú návštevu. Navštívi viacero miest, kde odslúži sväté omše, a tak sa očakáva prítomnosť desiatok tisíc veriacich, ktorí musia byť, mimochodom, kvôli vstupu na omšu zaočkovaní.

 

Samotný pápež, samozrejme, za návštevu Slovenska neinkasuje žiadnu mzdu ani výplatu, ale mestá a štát bude zabezpečenie návštevy takej významnej osobnosti stáť stovky tisíc eur na logistike. Pápež František sa dal zaočkovať už v januári, keď veriacim vysvetlil, že vakcinácia je morálnou povinnosťou každého človeka. 

 

„Z morálnej stránky sa musí zaočkovať každý. Je to morálne rozhodnutie, pretože ide o tvoj život, ale aj o životy ostatných,“ vysvetlil pápež. Očkovanie dôrazne odporúča aj Konferencia biskupov Slovenska.

 

6. Pápež vyhlásil, že sa musí urobiť to očkovanie. A bozkáva ruky Rothschildovcom a Rockefellerovcom, podporuje túto globalistickú mafiu. Bozkáva nohy Rothschildovcom, klania sa černochom a toto je dôležité!

Opäť raz je pravda, že pápež František očkovanie proti koronavírusu odporúča všetkým zodpovedným veriacim, ktorí chcú ochrániť zdravie seba, svojich blízkych, ale aj úplne náhodných ľudí, s ktorými sa môžu stretnúť v obchode alebo v mestskej hromadnej doprave.

 

Pápež pravidelne každý rok na Zelený štvrtok umýva a bozkáva nohy ľuďom, čím pripomína Ježiša, ktorý takto údajne umýval nohy svojim 12 apoštolom pred poslednou večerou. V roku 2016 pápež František symbolicky umyl nohy moslimským, kresťanským aj hinduistickým utečencom a vyhlásil, že všetci sme deťmi toho istého Boha. Z tohto činu by si zrejme mohli vziať príklad aj viacerí protestujúci pred parlamentom.

 

7. Nejaký pán zobral mobil, mal Android, zapol bluetooth a vyhodilo mu čísla, kódy všetkých zaočkovaných, ktorí bolo naokolo. To nie je ani očkovanie, to je čipovanie, máte kód a môžu vás nájsť kdekoľvek aj s vami robiť, čo chcú. Takže vyskúšajte si to, zistíte sami, koľkí sú okolo vás zaočkovaní.

Ak už medzi antivaxermi nefunguje argument s 5G sieťami, tak nastupuje bluetooth. Ako sme už vyššie spomínali, vakcíny neobsahujú žiadnu zložku, ktorá by mohla akýmkoľvek spôsobom sprostredkovať bluetooth či 5G spojenie s mobilom, so satelitom alebo s počítačom, a tak neobsahuje ani čipy, ktorými by človeka chcela vláda sledovať.

 

Mimochodom, stačí vo vrecku nosiť mobilný telefón, a keby štát potreboval, tak ťa môže jednoducho lokalizovať pomocou prítomnosti tvojho zariadenia v sieti alebo GPS modulu. A áno, ak si na mieste s veľkým počtom ľudí zapneš bluetooth, vyskočia ti v zozname zvyčajne viaceré kódy, ktoré však reprezentujú samotné nerozpoznané zariadenia, nie kódy organizmu udelené po vpichu vakcín.

Upozorniť na chybu. Ak si našiel nedostatok v článku alebo máš pripomienky, daj nám vedieť.
Náhľadový obrázok: TASR/Dano Veselský/Refresher
NAHOR
Pridaj sa k tým, ktorí nás podporili. Predplať si R+ VIAC
Zdieľať
Uložiť Uložené
Zdieľať Zdieľať článok
Dostávaj najlepší obsah mailom
Nestíhaš všetko sledovať? Pošleme ti do schránky najčítanejší a najlepší obsah.
Žiadny spam. Kedykoľvek sa môžeš z odberu odhlásiť.
Posielať email
Najčítanejšie články
Teraz
24 hod
7 dní
30 dní
Viac z témy news
Viac článkov
Sponzorované články
Viac článkov
Ďalšie news viac news
Mohlo by ťa zaujímať
Prejsť na úvodnú stránku
Dostávaj upozornenia na aktuálne udalosti, ako je táto. Zapnúť upozornenia
Dnes populárne články
Slovensko má 9 čiernych a 19 bordových okresov, tvrdia analytici Slovensko má 9 čiernych a 19 bordových okresov, tvrdia analytici
Ronaldo dal šéfkuchárom Manchestru United zoznam svojich obľúbených jedál, spoluhráči z toho však nie sú príliš nadšení Ronaldo dal šéfkuchárom Manchestru United zoznam svojich obľúbených…
Slovenský youtuber Tuči ukradol služobné auto a tri litre alkoholu. Kedysi ho preslávili slovenskí raperi Slovenský youtuber Tuči ukradol služobné auto a tri litre alkoholu.…
Nikdy nie si doma, nepomáhaš mi, v kuse si na mobile! Ako reagovať na najčastejšie výčitky tvojich rodičov Nikdy nie si doma, nepomáhaš mi, v kuse si na mobile! Ako reagovať na…
Elon Musk a Grimes sa rozišli. O potomka menom X Æ A-12 sa vraj budú starať spolu Elon Musk a Grimes sa rozišli. O potomka menom X Æ A-12 sa vraj budú…
Billie Eilish tvrdí, že ľudia sa boja jej veľkých pŕs, vraj preto prišla už o stotisíc followerov Billie Eilish tvrdí, že ľudia sa boja jej veľkých pŕs, vraj preto…
Domov
Zdieľať
Diskusia
Hľadať
Viac
Zapni upozornenia a už ti nič neujde!

Chceš vedieť čo sa deje a mať prehľad? Dostávaj upozornenia o najhorúcejších správach na Refresheri.

(Príklady: Horel Notre Dame, Zomrel Mac Miller, Trailer na Avengerov)
(Príklady: Sagan skončil prvý, Nový zákon s vplyvom na moderných ľudí, Dnes nás čaká zatmenie slnka)
Ak chceš, aby sme ti poslali takmer všetky novinky, vyber túto možnosť.
Zatvoriť