23. júna 2021, 19:07
Čas čítania 0:28
Daniel Mikolášik

Dúbravka najprv chytil penaltu, potom si dal vlastný gól. Po prvom polčase Slovensko prehráva so Španielskom 0 : 2

ŠPORT EURO 2020

Prvá polovica zápasu nám úplne nevyšla.

Slovensko po prvom polčase prehráva v poslednom skupinovom zápase so Španielskom na majstrovstvách Európy 0 : 2. Brankár Martin Dúbravka si síce spočiatku perfektne chránil pokutové územie a vyrážal strely Španielov, dokonca si poradil aj s nebezpečnou penaltou španielskeho útočníka Álvara Moratu v 24. minúte.

O 6 minút nato však Sarabia tvrdou strelou spoza šestnástky trafil brvno, od ktorého sa lopta odrazila do výšky a Dúbravka ju v snahe vyraziť z bránkoviska volejbalovým spôsobom tečoval priamo do vlastnej bránky.