Spravodajský portál pre modernú generáciu, ktorá sa zaujíma o aktuálne dianie.
Zaujíma ťa aktuálne dianie? Správy z domova aj zo sveta nájdeš na spravodajskom webe. Čítaj reportáže, rozhovory aj komentáre z rôznych oblastí. Sleduj Refresher News, ak chceš byť v obraze.
Kliknutím na tlačidlo ťa presmerujeme na news.refresher.sk
26. júla 2020, 18:25
Čas čítania 1:01
Martin Mičuda

Najväčšie BMW môže byť po novom ešte luxusnejšie. Toto je exkluzívna 500-kusová X7-čka

Najväčšie BMW môže byť po novom ešte luxusnejšie. Toto je exkluzívna 500-kusová X7-čka
Zdroj: <a rel="nofollow noopener" target="_blank" href="https://www.press.bmwgroup.com/global/article/detail/T0310693EN/imposing-presence-exclusive-charisma:-the-bmw-x7-dark-shadow-edition" onclick="gaTrack('article', 'bottom', 'source');">bmwgroup.com</a>
TECH BMW
Uložiť Uložené

Limitovaná edícia sa zamerala na dizajn veľkého SUV.

BMW X7 prišlo minulý rok v podobe prvej generácie a už v prvých mesiacoch predaja bolo očividné, že pôjde o úspešný model. SUV modely zažívajú naďalej v Európe veľký boom a dokonca už aj tie najväčšie kúsky neostávajú doménou len amerického trhu. Mníchovská značka nám najnovšie predstavuje limitovanú edíciu Dark Shadow, vďaka ktorej môže byť veľká X7-čka ešte exkluzívnejšia. 

 
Hneď na úvod treba povedať, že podstatou špeciálneho vyhotovenia sú len optické vylepšenia, po technickej stránke sa veci nemenia. Najzaujímavejšou odlišnosťou je tmavá matná šedá farba Frozen Arctic Grey, ktorá pochádza z dieľne BMW Individual.

Domov
Zdieľať
Diskusia