Spravodajský portál pre modernú generáciu, ktorá sa zaujíma o aktuálne dianie.
Zaujíma ťa aktuálne dianie? Správy z domova aj zo sveta nájdeš na spravodajskom webe. Čítaj reportáže, rozhovory aj komentáre z rôznych oblastí. Sleduj Refresher News, ak chceš byť v obraze.
Kliknutím na tlačidlo ťa presmerujeme na news.refresher.sk
Refresher Slovensko
Otvoriť v aplikácii Refresher
Stiahnuť
X
2. júla 2020, 15:05
Čas čítania 0:55
Martin Mičuda

BMW spustilo výrobu novej 4-ky s kontroverznou maskou. Zvykneme si?

BMW spustilo výrobu novej 4-ky s kontroverznou maskou. Zvykneme si?
Zdroj: <a rel="nofollow noopener" target="_blank" href="https://www.press.bmwgroup.com/global/article/detail/T0310268EN/start-of-production-for-new-bmw-4-series-coupé-at-bmw-group-plant-dingolfing" onclick="gaTrack('article', 'bottom', 'source');">bmwgroup.com</a>
TECH BMW
Uložiť Uložené

Závod v Dingolfing spustil výrobu piatich nových modelov BMW.

V závode spoločnosti BMW v meste Dingolfing spustili výrobu piatich nových modelov. Z výrobných pásov tak začali schádzať nielen vynovené 5-kové rady (sedan, kombi a vrcholná M5-ka), odvodený model 6 Gran Turismo, ale aj horúca novinka – rad 4 Coupé. Práve nová štvorka púta obrovskú pozornosť, keďže po jej len nedávnom predstavení sa statočne rozvírili hladiny motoristických vôd.

Dôvodom sú, samozrejme, povestné ľadvinky (obličky) alebo ak chceš tak predná maska, ktorá prešla s príchodom novej generácie radikálnou premenou. Aj napriek tomu, že BMW za posledné roky citeľne zväčšuje svoj hlavný poznávací znak, v prípade radu 4 sme svedkami nielen zväčšenie masky, ale aj úplne iných tvarov. Tie neprijala verejnosť úplne najlepšie. Čudovať sa tomu nemožno, pretože po novom na výšku orientované a navzájom prepojené ľadvinky vyvolávajú veľkú dávku kontroverzie. 

4ER
Zdroj: https://www.press.bmwgroup.com/global/article/detail/T0310268EN/start-of-production-for-new-bmw-4-series-coupé-at-bmw-group-plant-dingolfing

Christoph Schröder, riaditeľ závodu v Dingolfing, prehlásil, že samotný začiatok výroby piatich modelov si vyžadoval precízne plánovanie a mimoriadnu koncentráciu. Nepochybne, situáciu do veľkej miery skomplikovali obmedzenia spôsobené opatreniami proti koronavírusu. Ako však uvádza, všetko stihli v plánovanom termíne a nové modely BMW sa dostanú na cesty načas a v najvyššej možnej kvalite. 

Odporúčané
400 koní, ultra-luxus a kontroverzný dizajn. Je nová 7-čka najlepšia limuzína na našom trhu? 400 koní, ultra-luxus a kontroverzný dizajn. Je nová 7-čka najlepšia limuzína na našom trhu? 29. júna 2020, 14:21

V sklonku nasledujúcich týždňov a teda aj na našich cestách sa pomaly, ale isto začnú objavovať nielen nove päťky a šestky, ale aj nové kupé strednej triede. Sami sme zvedaví, ako bude horúca novinka vyzerať naživo, obzvlášť v klasickejších/základnejších konfiguráciách. Nuž, bude to chcieť určite zvyk, pokiaľ ide ale o pozornosť, toto BMW určite neprehliadneš.

Domov
Zdieľať
Diskusia