Spravodajský portál pre modernú generáciu, ktorá sa zaujíma o aktuálne dianie.
Zaujíma ťa aktuálne dianie? Správy z domova aj zo sveta nájdeš na spravodajskom webe. Čítaj reportáže, rozhovory aj komentáre z rôznych oblastí. Sleduj Refresher News, ak chceš byť v obraze.
Kliknutím na tlačidlo ťa presmerujeme na news.refresher.sk
13. februára 2020, 9:58
Čas čítania 0:39
Viktor Kniš

Raz do týždňa vyprážaný syr alebo palacinky. 98-kilový kužeľ Rytmus vysvetľuje, ako sa stravuje počas chudnutia

HUDBA RYTMUS
Uložiť Uložené

Nejde o peniaze, oveľa dôležitejšia je ochota nájsť si čas. Rytmus zároveň odpovedá na komentáre tých, ktorí si myslia, že cvičenie je pre vyvolených.

Kým Rytmus pracuje na finalizácii dokumentárneho filmu Tempos, zároveň sa venuje aj novej sérii vlogov, v rámci ktorých mapuje, ako sa mu darí chudnúť. Rozhodol sa zaznamenávať váženie každý týždeň, pretože je to podľa jeho vlastných slov pre neho oveľa väčšia motivácia, ako keby to robil len pre seba.

Okrem toho môže byť inšpiráciou aj pre svojich divákov, ktorí tak majú možnosť vidieť, že cvičenie je skutočne pre kohokoľvek a stačí len chcieť. Výhovorky týkajúce sa chýbajúcich finančných prostriedkov alebo času Rytmus okamžite zmietol zo stola, keďže sú irelevantné. Tretina Kontrafaktu vysvetlí, ako sa stravuje, a ty zistíš, že to skutočne nie je žiadna veda. Stačí si dávať pozor na príjem sacharidov a občas si dokonca môžeš dať aj vysokokalorické jedlo.

Domov
Zdieľať
Diskusia