Spravodajský portál pre modernú generáciu, ktorá sa zaujíma o aktuálne dianie.
Zaujíma ťa aktuálne dianie? Správy z domova aj zo sveta nájdeš na spravodajskom webe. Čítaj reportáže, rozhovory aj komentáre z rôznych oblastí. Sleduj Refresher News, ak chceš byť v obraze.
Kliknutím na tlačidlo ťa presmerujeme na news.refresher.sk
9. januára 2020 o 11:46
Čas čítania 0:46
Viktor Kniš

Posmrtný album Maca Millera vyjde o týždeň. Pôjde o poslednú spomienku na rapera, ktorý možno neumrel vlastným zavinením

HUDBA
Uložiť Uložené

Rodina Maca Millera na Instragrame oznámila, že 17. januára vyjde album Circles.

Od Mac Millerovej smrti v roku 2018 po predávkovaní uzrelo svetlo sveta viacero jeho skladieb v neupravenej verzii, zakaždým však išlo len o uniknuté verzie, ktoré sa na verejnosť nikdy nemali dostať. V októbri dokonca matka zosnulého rapera poprosila verejnosť, aby sa nepodieľala na šírení „leakov,“ keďže tak šíri hudbu ilegálnym spôsobom. 

Dnes už vieme, že jej motiváciou bolo, aby sa poslucháči dostali k jednotlivým skladbám v plnohodnotnej verzii. Rodina Maca Millera prostredníctvom jeho instagramového účtu avizuje, že sa 17. januára dočkáme interpretovho šiesteho oficiálneho albumu s názvom Circles. Nájdeme na ňom skladby, na ktorých obľúbený hudobník pracoval popri tvorbe kritikmi oceňovaného projektu Swimming a má ísť o voľné pokračovanie tohto projektu. 

Odporúčané
Súd obvinil dílera, ktorý predal Macovi Millerovi drogy, hrozí mu 20 rokov. Predávkovanie populárneho rapera úrady stále vyšetrujú Súd obvinil dílera, ktorý predal Macovi Millerovi drogy, hrozí mu 20 rokov. Predávkovanie populárneho rapera úrady stále vyšetrujú 5. septembra 2019 o 13:50

Nahrávky do finálnej verzie upravil Jon Brion na základe dlhých rozhovorov, ktoré v minulosti s Macom Millerom mali, kedy mu hovoril aj o tom, ako si predstavuje znenie Circles. 

S veľmi veľkou pravdepodobnosťou pôjde o to úplne posledné, čo budeme od rapera počuť. V súvislosti s jeho smrťou ešte stále prebieha vyšetrovanie a polícia pracuje aj s verziou, že díler, ktorý raperovi drogy predal, mal v ponuke falošné oxykodónové tablety obsahujúcich fentanyl, Xanax a kokaín. 

 
 
 
Pozrite si tento príspevok na Instagrame
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Mac (@macmiller),

Domov
Zdieľať
Diskusia