Spravodajský portál pre modernú generáciu, ktorá sa zaujíma o aktuálne dianie.
Zaujíma ťa aktuálne dianie? Správy z domova aj zo sveta nájdeš na spravodajskom webe. Čítaj reportáže, rozhovory aj komentáre z rôznych oblastí. Sleduj Refresher News, ak chceš byť v obraze.
Kliknutím na tlačidlo ťa presmerujeme na news.refresher.sk
11. augusta 2019, 18:50
Čas čítania 0:00
Daniel Mikolášik

Miley Cyrus sa po necelom roku rozvádza s Liamom Hemsworthom. Speváčka začala randiť so známou modelkou

HUDBA MILEY CYRUS
Uložiť Uložené

Kedysi šťastne zaľúbený párik si dáva zbohom.

Populárny a fanúšikmi milovaný párik sa dohodol po necelom roku na odlúčení. Miley Cyrus a jej manžel Liam Hemsworth to oznámili prostredníctvom vyhlásenia speváčkinho zástupcu, ktoré priniesol kanál CBS. Ich manželstvo bolo uzavreté len v decembri minulého roku.

Vo vyhlásení sa tiež uvádza, že aj napriek všetkému sa budú stále starať o svojich domácich miláčikov, ktorých zdieľajú aj po odlúčení. „Miley aj Liam sa neustále vyvíjajú a menia sa nielen ako partneri, ale aj ako jednotlivci. Rozhodnutie zameriavať sa viac na seba a svoju kariéru považujú za momentálne najlepšie,“ píše sa vo vyhlásení.

Pochybnosti o ich vzťahu začali ešte krátko pred oficiálnym stanoviskom, keď Miley na svoj Instragram pridala fotku bez svadobného prsteňa. Speváčka si však už pravdepodobne stihla nájsť náhradu pre svoje zlomené srdce, paparazzi ju totiž vyfotili počas užívania si spoločného času vo dvojici so známou modelkou Kaitlyn Carter.

Na záberoch zo spoločnej dovolenky v talianskom meste Como si prejavujú nežnosti v plavkách na jachte. To, že Miley priťahujú aj ženy ,však nie je žiadnou novinkou. V minulosti priznala, že je bisexuálna a má za sebou niekoľko vzťahov s rovnakým pohlavím.

 
 
 
Pozrite si tento príspevok na Instagrame
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa / (@celebritiess.worldd),

Domov
Zdieľať
Diskusia