Prepnúť do nočného režimu
Prepnúť do denného režimu
Utorok 17. 9. 2019 meniny má Olympia

hľadaj na refresheri

Uložený článok nájdeš
v ponuke používateľa.
Odporúčame zapnúť browser notifikácie, ak budeš prihlásený na Refresher s týmto zariadením.
PR správa

V spolupráci s Bearded Brothers.

 

Čo je PR správa?

Článok je dodaný kompletne od inzerenta a REFRESHER nezasahoval vôbec, alebo len minimálne.

Zaujímavosti
3
Denisa Bodková
4. apríl 2019, 15:42

Atmosféra zahraničných letovísk na Slovensku? Piešťanský Bearded Brothers WakeSoul sľubuje silné leto

Piesočná pláž, postele s obsluhou či luxusné stany. Bearded Brothers WakeSoul má pre teba prichystané nadštandardné služby.

Denisa Bodková
4. apríl 2019, 15:42
Atmosféra zahraničných letovísk na Slovensku? Piešťanský Bearded Brothers WakeSoul sľubuje silné leto
Zdroj: Bearded Brothers
Musíš byť prihlásený/á , aby si mohol uložiť článok.
Nepodařilo se uložit změny. Zkus se nově přihlásit a zopakovat akci.

V prípade že problémy pretrvávajú, kontaktuj prosím administrátora.
OK
3
Uložiť na neskôr.
Uložený článok nájdeš
v ponuke používateľa.
PR správa

V spolupráci s Bearded Brothers.

 

Viac info

Väčšina ľudí sa nemôže dočkať príchodu leta, keď neskoro zapadá slnko a zelenú dostanú vonkajšie terasy aj obľúbené vysedávanie pri drinkoch. O to viac sú vyhľadávané areály pri vode, ktoré nám sľubujú celodenné športové aktivity, chutné jedlo a plynulý presun na večernú párty. 

 

Dvaja mladí bratia z Nitry, ktorí sa nazývajú Bearded Brothers, sa rozhodli splniť si sen a vytvoriť komplex, kam by ľudia chodili za športom, relaxom, dobrou gastronómiou a neviazanou zábavou v jednom. Už 1. júna sa môžu tešiť všetci nadšenci wakeboardingu a nielen tí, pretože neďaleko Piešťan v Ratnovciach sa otvára Bearded Brothers WakeSoul, kde to bude žiť nielen cez deň, ale aj v noci. My sme sa rozhodli bratov z Nitry vyspovedať a zistiť, čo všetko na nás v areáli čaká.

 

V článku sa dozvieš:

 • Aké nadštandardné služby bude Bearded Brothers WakeSoul ponúkať
 • Aké novinky sú pripravené pre nadšencov wakeboardingu 
 • Prečo bude gastro hrať dôležitú úlohu
 • Aké ubytovanie bude pripravené pre zákazníkov
 • Akí známi umelci zahrajú na nočných eventoch
 • Či bude Bearded Brothers WakeSoul otvorený aj v zime

 

V noci zahrá Kontrafakt, cez deň si ľudia budú užívať pri bazéne a na pláži. Pieštanský WakeSoul sľubuje silné leto

 

Bearded Brothers už má nejakú minulosť za sebou. Avšak, rozhodli ste sa podniknúť odvážny krok a kúpiť veľký wakeboardový areál v Ratnovciach pri Piešťanoch, ktorý otvárate 1. júna. Aký príbeh je za týmto rozhodnutím?

Náš príbeh začal dvomi bratmi. Tak, ako aj naša prvá prevádzka, aj Bearded Brothers WakeSoul vznikol spojením šťastia a spoločného odhodlania. Prvotná myšlienka bola síce o niečo menej megalomanská, no bývalí majitelia chceli predať priestor len ako celok. Najskôr sme váhali, je to predsa projekt, ktorý vyžaduje veľkú investíciu, nielen na kúpu ale aj celkovú revitalizáciu.

 

Nehovoriac o množstve peňazí, ktoré sú potrebné pre realizáciu celého priestoru. Samozrejme, celý tento koncept by sa nám nepodarilo odštartovať bez úžasného tímu ľudí, s ktorými spolupracujeme. Mali sme dosť času na rozmyslenie, no aj tak sme nevedeli, čo sme si na seba ušili. Do projektu sme sa pustili s heslom – všetko alebo nič. Snažíme sa do toho vložiť maximum.

 

Povedali sme si, že by sme chceli priniesť na Bearded Brothers WakeSoul kvalitné jedlo a služby, čo nám tam chýbalo. Mali sme pred očami areál plný usmiatych ľudí, baviacich sa na pláži pri bazéne. Toto je presne ten podnet, ktorý nás popohnal v tom niečo zmeniť. Už dávno sme si hovorili, že aká je škoda takýchto priestorov, ktoré na Slovensku len chátrajú, aj keď majú obrovský potenciál v tom, čo môžu priniesť ľudom. Nielen zo Slovenska, ale z celej Európy.

 

V noci zahrá Kontrafakt, cez deň si ľudia budú užívať pri bazéne. Pieštanský WakeSoul sľubuje silné leto

 

Jedna z najzaujímavejších noviniek bude zóna pri bazéne, kde budú beach postele so sedačkami a obsluhou.

 

Komplex ponúka rôznorodú škálu aktivít aj možností na relax. Čo všetko si tu môžeme užiť?

V našom areáli chceme vytvoriť komplex pre šport, oddych, zábavu a chutnú gastronómiu. Ľudia, ktorí poznajú Bearded Brothers z Nitry vedia, že u nás je to predovšetkým o dobrom jedle. Na Bearded Brothers WakeSoule sme si pripravili zopár noviniek v podobe sushi a fresh drinkov. 

 

Pre nadšencov wakeboardingu a iných vodných športov pripravujeme mnoho noviniek. Ako prvé to budú nové prekážky, ktoré ozvláštnia dráhu veľkého vleku. Na vleku bude spolu až jedenásť prekážok a najviac sa tešíme na Stair box with wall. 

 

Ďalšia novinka bude nový vlek systém 2,0 s poolgapom, ktorý sa bude budovať v priebehu sezóny. Je to vlek určený hlavne pre nadšencov wakeskatu, ale aj pre začiatočníkov. Spomedzi vodných športov to budú paddleboardy, kajaky, kanoe, postupne chceme priniesť pre návštevníkov vodné skútre, flyboardy a vodný skákací svet. 

 

Novinkou bude aj piesková pláž. Jedna z najzaujímavejších bude zóna pri bazéne, kde budú beach postele so sedačkami a obsluhou, letné párty počas celého dňa, tak, ako sme zvyknutí zo zahraničia. 

 

Robíme to pre ľudí, ideme s kožou na trh a neskrývame sa za značkou.

 

V noci zahrá Kontrafakt, cez deň si ľudia budú užívať pri bazéne a na pláži. Pieštanský WakeSoul sľubuje silné leto

 

Vravíte, že svojim zákazníkom chcete priniesť predovšetkým nadštandardné služby.Áno, myslíme si, že pravé vysvetlenie našich nadštandardných služieb pre hostí je spojenie veľkého množstva rôznych služieb u nás v jednom areáli. Je to spojenie športu, zábavy, gastronómie, relaxu, ubytovania, takže hostia môžu u nás stráviť pokojne aj niekoľko dní, bez toho, aby opustili areál.

 

Pôjde len o sezónnu záležitosť alebo bude Bearded Brothers WakeSoul otvorený počas celého roka?

Náš areál bude otvorený celoročne. Počas zimy bude otvorená najmä reštaurácia s barom a ubytovanie v apartmánoch, keďže pri športových aktivitách sme obmedzení nízkymi teplotami.

 

V noci zahrá Kontrafakt, cez deň si ľudia budú užívať pri bazéne. Pieštanský WakeSoul sľubuje silné leto

 

Keďže ide predovšetkým o wakeboardový komplex, čo všetko bude pripravené pre nadšencov tohto športu?

Spolu budú mať jazdci k dispozícii jedenásť prekážok, dva vleky, vlastnú riders zónu. Všetky naše prekážky sú zverejnené na našom webe beardedbrothers.sk, ale medzi tie najzaujímavejšie novinky patrí hlavne stair box with wall, funbox, a dva nové kickre veľkosti L.

 

Vlek systém 2,0, ktorý bude postavený na vedľajšej zátoke, bude spolu s poolgapom tvoriť perfektný priestor pre wakeskate a nováčikov. Do budúcnosti pripravujeme nové prekážky aj na vlek 2,0, aby sme to wakeskaterom trošku spríjemnili a hlavne obzvláštnili. Ťahať sa bude vždy až do súmraku a plánujeme aj nočné jazdy. Po jazdení čaká na každého vytrvalca otvorená reštaurácia a bar až do nočných hodín.

 

Každý stan je vybavený komfortnou posteľou, zaujímavými dekoráciami a doplnený o romantický výhľad na zátoku. 

 

A čo ľudia, ktorí nemajú záľubu vo wakeboardovaní?

Hostia, ktorí nie sú wake pozitív, môžu využiť iné športové aktivity, ktoré ponúkame. Samozrejme, môžu sa u nás aj zrelaxovať, dobre najesť, poleňošiť na pláži alebo si naplno vychutnať zábavu pri bazéne.

 

V noci zahrá Kontrafakt, cez deň si ľudia budú užívať pri bazéne a na pláži. Pieštanský WakeSoul sľubuje silné leto

 

Budú sa tam vedieť hostia aj ubytovať?

Pre hostí je pripravené ubytovanie v podobe Glampingu s kapacitou 80 hostí. Je to u nás menej tradičná forma ubytovania v štýlových veľkých stanoch v bohémskom dizajne. Nehľadajte za tým však klasické spanie v spacákoch. Každý stan je vybavený komfortnou posteľou, zaujímavými dekoráciami a doplnený o romantický výhľad na zátoku. 

 

Počas leta budú dokončené aj naše apartmány, ktoré budú situované na opačnej strane zátoky odkiaľ je krásny výhľad na celý areál. Apartmánov bude 25 s kapacitou cez 70 hostí. Pre hostí, ktorí majú radi väčšie spojenie s prírodou, je možnosť campingu v zóne na konci našej zátoky.

 

Ako ste spomínali, bude to aj o dobrom jedle. Na čo sa teda môžeme tešiť v ponuke reštaurácie?

V našom jedálnom lístku máme hlavne burgre, ktoré sú pripravované z čerstvých surovín, taktiež hot-dog a tacos. Tieto jedlá tvoria gro Bearded Brothers. Samozrejme, náš lístok bude doplnený aj o fresh letné šaláty a limitované ponuky špeciál burgerov. Najväčšia novinka bude pre našich hostí sushi, ktoré však budeme zatiaľ ponúkať formou predjedla alebo malého snacku. Ľudia, ktorí nás poznajú vedia, že naše reštaurácie a prevádzky sú naším obrazom, preto im dávame jedlo a služby tak, ako ich máme radi.

 

Pripravujeme niekoľko hlavných eventov. Najviac sa tešíme na koncert Kontrafaktu, ktorý bude v júli.

 

Chcete sa vaším projektom priblížiť k podobnému konceptu na Slovensku?

S chalanmi z Bratislavy sa nechceme pretekať ani si konkurovať. Práve naopak, plánujeme spoločné akcie a športové udalosti. Veľmi im vďačíme aj za pomoc, ktorú nám poskytujú práve teraz pri budovaní nášho areálu. Naše koncepty sú veľmi odlišné, aj keď sú spojené cez wakeboarding.

 

Našou filozofiou je, aby sme boli zapamätateľní a hlavne, aby sme poskytli návštevníkom zážitok. Chceme, aby sa ľudia ku nám vracali kvôli nám, kvôli službám a kvôli prístupu, ktorý u nás nájdu. To je pre nás najdôležitejšie. Robíme to pre ľudí, ideme s kožou na trh a neskrývame sa za značkou. To nás odlišuje od ostatných.

 

V noci zahrá Kontrafakt, cez deň si ľudia budú užívať pri bazéne a na pláži. Pieštanský WakeSoul sľubuje silné leto

 

Je v okolí Piešťan silná wakeboardová komunita? 

Piešťany a okolie sú na Ratnovskej zátoke vychovávaní. Areál vodného lyžovania (tak sa kedysi volal) tu stojí už viac ako 18 rokov. Vďaka tomu má tento typ športu naozaj veľa priaznivcov. U mnohých je to dokonca z generácie na generáciu. Sú tu rodiny, ktoré nám pomáhajú, pracujú u nás, ich deti u nás jazdia. Zmena, ktorá nastane je pre ľudí príjemná a tešia sa, že wake znovu ožije.

 

Budú sa tam konať aj večerné koncerty či nočné eventy?

Plánujeme organizovať nočné, ale aj denné párty. Veľmi sa tešíme na našu otváračku, ktorá bude 1. júna 2019, na ktorú týmto všetkých pozývame. Bude to skvelá show spojená s hudbou a vystúpením rôznych art umelcov.

 

Pripravujeme niekoľko hlavných eventov. Najviac sa asi ale tešíme na koncert domácich – Kontrafakt, ktorý bude u nás v júli. Prioritou však pre nás bude, vytvoriť komunitu nielen ľudí, ktorí sa radi chodia baviť v noci, ale užijú si najmä slnko, hudbu a atmosféru cez deň.

 

Viac info sleduj na ich web stránke a Instagrame

Tagy: wakeboarding
Ohodnoť článok
40
Zdieľaj článok
Hodnotenie tohto článku je dostupné len s aktívnym predplatným REFRESHER+.
Predplatiť si
Zrušiť
Pri hodnotení článku nastala chyba. Skús sa nanovo prihlásiť a znova ohodnotiť článok.

V prípade že problémy pretrvávajú, kontaktuj prosím administrátora.
OK
Najčítanejšie
Záleží nám na súkromí čitateľov. Práve aj z toho dôvodu ti poskytujeme detailné informácie o tom, ako využívame súbory cookies a iné technológie zabezpečujúce správne fungovanie a rozvoj stránky. Pre viac informácií si prečítaj naše Zásady ochrany osobných údajov , kde nájdeš ako používame súbory cookies, prípadne sa oboznám Podmienkami používania portálu platných od 24.5.2018. Spracovaniu cookies môžeš zabrániť, alebo zmeniť svoje preferencie v nastaveniach internetového prehliadača, prípadne pre detailnejšie nastavenie klikni na viac možností nižšie.
Upozornenie na právo nastavenia ochrany osobných údajov na Refresheri

Vzhľadom na existujúce a aj chystané zmeny v zákonoch ti dávame možnosť detailného nastavenia spracovania osobných údajov a preferencií spojených so spracovaním osobných údajov.

Prečítaj si možnosti, posuň zobrazenie nadol, nastav si svoje preferencie a klikni na tlačidlo súhlasím, keď budeš chcieť pokračovať do služieb Refresheru. Súbory cookie sú životne dôležitou súčasťou technológie v tvojom prehliadači. Sú natoľko dôležité, že ich budeme musieť použiť pre zapamätanie si toho, že si toto okno potvrdil/a, v opačnom prípade by sme ti ho museli zobrazovať znova a znova.

Údaje, ktoré spracovávame, keď používaš Refresher
Zo strany Refresheru zbierame tieto osobné údaje:
 • Keď navštíviš Refresher, uchovávame si informácie o tom, ktoré články si prečítal, identifikátory zariadenia a prehliadača, časť IP adresy, alebo IP adresu v prípade prihlásenia do účtu, súbory cookie a poloha.
 • Pri prihlásení do účtu e-mailovú adresu
Prečo zbiera Refresher tieto údaje:
 • Na zlepšenie kvality našich web stránok a vývoj nových webových služieb
 • Na vykonávanie analýz a meraní, s cieľom pochopiť, ako sú naše web stránky využívané
 • Na to, aby sme nezobrazovali obsah, ktorý si už videl
 • Pre zobrazovanie prispôsobenejší obsah, ako sú napríklad relevantnejšie články
 • Pre schopnosť identifikovať ťa ako užívateľa pri prihlasovaní do svojho účtu
Zbierame údaje pre partnerov a reklamné siete:
 • identifikátory zariadenia a prehliadača, časť IP adresy, súbory cookie a poloha.
Prečo zbierame tieto údaje pre partnerov, tretie strany a reklamné siete:
 • Na to, aby mohli fungovať a zobrazovali relevantnejšie a užitočnejšie reklamy.
Zoznam reklamných sietí a nastavenia reklám

Nevyhnutné osobné údaje - cookies - pre zobrazovanie reklám zbierame pre nasledujúce spoločnosti:

Google (Google Ireland, 3RD FLOOR ,GORDON HOUSE ,BARROW STREET, Dublin, ID: 368047)
Formulár kontakt v súvilosti s osobnými údajmi >

AdForm (AdForm Aps,Wildersgade 10B, 1. Sal., DK-1408, Copenhagen, Denmark, ID: 26434815)
Kontaktné údaje pre najbližšiu pobočku >

Seznam (Seznam.cz, a.s, Radlická 3294/10, 150 00, Praha 5, 26168685)
Kontaktné údaje pre najbližšiu pobočku >

 

Možnosť vypnúť si personalizovanie reklám a zbieranie osobných údajov pre jednotlivých partnerov:

Upraviť nastavenia typov reklám Google - personalizovanie od spoločnosti Google

Upraviť nastavenia typov reklám AdForm - personalizovanie od spoločnosti AdForm

 

Svoje nastavenia pre všetky ostatné reklamné siete, aj tie, ktoré na Refresheri nenájdeš, si vieš prezrieť na stránke youronlinechoices.com/uk/your-ad-choices

Meranie návštevnosti

Google, Služba Google Analytics (Google Ireland, 3RD FLOOR ,GORDON HOUSE ,BARROW STREET, Dublin, ID: 368047)

Vlastníci webových stránok používajú na zlepšenie funkčnosti svojich stránok údaje zhromaždené službou Google Analytics. Zhromažďovanie údajov môžete deaktivovať tak, že si stiahnete a nainštalujete doplnok pre svoj prehliadač.

Stiahnuť doplnok pre prehliadač

Gemius (Gemius s.r.o. Na Výsluní 201/13 100 00 Praha 10 Česká republika)

Spoločnosť Gemius podobne ako služba Google Analytics vyhodnocuje a meria návštevnosť na niektorých webových stránkach. Na meranie využíva Cookies, ktoré si môžeš deaktivovať vo svojom prehliadači.

Hotjar (Hotjar Limited, company number C 65490, Level 2, St Julian’s Business Centre, 3, Elia Zammit Street, St Julian’s STJ 1000, Malta)

Hotjar využívame na analýzu návštevnosti a správanie sa užívateľov. Vytvára nám mapu aktivity návštevníkov, na webových stránkach, ktoré vizualizuje a vyhodnocuje. Tieto informácie nie sú zbierané vždy, nikdy nie sú spárovateľné s aktivitami užívateľov a teda nie je možné identifikovať jednotlivcov, ale Hotjar ti môže nastaviť súbory Cookies.

Ovládacie prvky súvisiace s prehliadačom

Nastavenia súborov cookie

Súbory cookie sú životne dôležitou súčasťou technológie vo vašom prehliadači a slúžia na zlepšenie prostredia pri používaní internetu.

Ak napríklad na určitom webe nastavíte predvolený jazyk, súbory cookie pomôžu prehliadaču zapamätať si túto voľbu. Niektoré alebo všetky súbory cookie môžete tiež zablokovať, to však môže viesť k zastaveniu fungovania niektorých funkcií na internete.

Mnoho webov napríklad vyžaduje zapnuté súbory cookie vtedy, keď sa chcete prihlásiť. Informácie o tom, ako upraviť nastavenia súborov cookie, nájdete v zdrojoch pomocníka vášho prehliadača.

Zásady ochrany osobných údajov

Prečítaj si naše Zásady ochrany osobných údajov

Ďalšie informácie o tom, ako Refresher používa na zlepšenie služieb
 • Prihlasovanie - pre účely prihlasovania potrebujeme tvoju emailovú adresu.
 • Prispôsobenie - pre zistenie toho, čo ťa zaujíma, vytvárame tvoj unikátny profil. Ak nejaké informácie pozbierame, nájdeš ich vo svojich nastaveniach súkromia a profil môžeš upraviť, alebo zmeniť, alebo celé personalizovanie vymazať.
Ako zmeniť nastavenia spracovania osobných údajov?

Ak zmeníte názor, kedykoľvek tieto údaje môžete zmeniť na adrese https://refresher.sk/nastavenia/sukromie.
Ak nechceš vidieť toto okno, ak nás navštívíš z iného zariadenia alebo prehliadača, prihlás sa a tvoje preferencie si zapamätáme.