Prepnúť do nočného režimu
Prepnúť do denného režimu
Nedeľa 29. 11. 2020 meniny má Vratko

hľadaj na refresheri

Chceš dostávať notifikácie aj na tomto zariadení?
Refresher
3
Denisa Bodková
23. marec 2019, 13:28
Uložený článok nájdeš
v ponuke používateľa.

Moderátorku Beccu za jej hlas kedysi šikanovali, dnes je naň hrdá (Rozhovor)

Je krásna, bláznivá a vraj tak trochu mimo. Refresher dievča Becca ťa očarí rovnako ako nás.

Denisa Bodková
23. marec 2019, 13:28
Moderátorku Beccu za jej hlas kedysi šikanovali, dnes je naň hrdá (Rozhovor)
Zdroj: Welin Nagyová/REFRESHER
Musíš byť prihlásený/á , aby si mohol uložiť článok.
Nepodařilo se uložit změny. Zkus se nově přihlásit a zopakovat akci.

V prípade že problémy pretrvávajú, kontaktuj prosím administrátora.
OK
3
Uložiť na neskôr.
Uložený článok nájdeš
v ponuke používateľa.

V seriáli Refresher dievča sme sa tentokrát rozhodli vyspovedať jednu z našich moderátoriek a nie je ňou nik iný ako nová tvár Refresheru Becca, vlastným menom Katarína Balážiová.

 

Becca sa vo svete médií pohybuje dlhšie a už po krátkom pôsobení v Refresheri nám stihla dokázať, že je na správnom mieste a svojej role sa zhostila perfektne. V rozhovore nám porozprávala o moderátorských začiatkoch, priblížila nám svoju bláznivú povahu a neodpustili sme si ani otázku týkajúcu sa opačného pohlavia. Dokonalé zábery pre nás exkluzívne nafotila fotografka Welin. 

 

V článku sa ešte dozvieš:

  • Ako sa Becca dostala do rádia a neskôr do televízie
  • Či sa môžeme tešiť na jej boxerský zápas
  • Za akých okolností by začala vlogovať
  • Akí muži sa jej páči a akí ju odrádzajú
  • Čo odkazuje ľuďom, ktorí ju konfrontujú s tým, že má hrubší hlas ako Šajmo
  • Koľko má rokov

 

becca

 

Máme jednu zvedavú otázku na úvod. Podľa čoho si dostala prezývku Becca, keď s tvojím skutočným menom nemá nič spoločné?

 

Od maminy som celé detstvo počúvala vetu: „Pána beka, decko, čo zas robíš?!“ A tak som si to prerobila na Becca (smiech).

 

Poznáme ťa hlavne z rádia a televízie. Ako si sa dostala k moderovaniu? 

 

Keď som študovala na výmennom pobyte v Prahe, mala som tri práce, aby som si mohla dovoliť byt a nie intrák. Vtedy som si povedala, že to bolo naposledy, kedy som robila hocičo, len nie to, čo by som fakt mala. Po návrate naspäť na univerzitu som napísala do jedného lokálneho rádia, že som asi ich nová moderátorka  (smiech). Odpísali mi, pozvali na pohovor, mikrofónové skúšky a tuším o 2 týždne som sedela za mikrofónom.

 

Zdá sa to byť veľmi easy, ale samozrejme, moja cesta začala pár rokov predtým, keď som začala moderovať v študentskom a internetovom rádiu. Po asi ročnej pauze som sa dostala k výzve rádia Europa2, cez ktorú som sa dostala za mikrofón práve tam. A potom som len postupne stúpala až k popoludnajšiemu primetimu a poobednej show. Telka prišla akosi prirodzene k tomu. 

 

Keď sa zapne červené svetlo, musíš to byť ty, kto dá ľuďom energiu a zlepší im deň. Aj keď energiu sám nemáš a chce sa ti plakať.

 

Bolo moderovanie vždy tvojím snom?

 

Neviem odkedy som to považovala za sen, ale náhoda to určite nebola.

 

becca

 

Je pre teba náročnejšie moderovať v rádiu alebo v televízii?

 

Moderovanie ako také dnes nepovažujem za náročné. Človek sa musí dôkladne pripraviť, či už do rádia alebo do televízie. Potom to ide samé. Náročné môžu byť však okolnosti, za akých si človek sadá za mikrofón alebo prichádza pred kameru. Čo znamená, že nech sa deje moderátorovi v živote čokoľvek zlé, nemal by o tom poslucháčovi alebo divákovi dať vedieť. To je na tej práci pre mňa najťažšie. Keď sa zapne červené svetlo, musíš to byť ty, kto dá ľuďom energiu a zlepší im deň, aj keď energiu sám nemáš a chce sa ti plakať. 

 

Bláznivé veci robím bežne. Rada vystupujem mimo svojej komfortnej zóny.

 

Na tvoj názor na Youtube sme sa pýtali už minule, avšak nerozmýšľala si niekedy nad tým, že budeš vlogovať? Podľa nás by si mala určite čo ukázať.

 

Rozmýšľala a rozmýšľam stále! Ľudia sa ma na toto pýtajú často. A dokonca som chcela začať práve teraz na mojej dovolenke v Kambodži, a preto som tam natáčala na telefón. Ale pozrela som si opäť Sajfov vlog a nahlas som sa z chuti zasmiala. Chcela by som vlogovať. Pre zmenu oproti väčšine slovenských vlogeriek by to nebolo o mejkape. Avšak kým to nemám robiť fakt kvalitne od začiatku, tak do toho nepôjdem. Ešte nemám príslušenstvo a úprava videa je pre mňa španielska dedina. Takže neviem, kedy toto zrealizujem. Ak by sa našiel niekto, kto by mi s tým pomohol a dokopal ma k tomu, idem do toho hneď (smiech).

 

becca

 

Neskrývaš svoju bláznivú povahu. Čo najviac crazy si v živote spravila?

 

Fuuuha, v tejto chvíli mi napadajú len nezverejniteľné situácie (smiech). Ale crazy veci robím celkom bežne, vystupujem mimo svojej komfortnej zóny na dennej báze. Keď niečo chcem spraviť, tak to spravím a veľmi ma nezaujíma, čo si o mne pomyslia iní. Je to veľmi oslobodzujúce. Ale ak chceš niečo konkrétne, tak napríklad bláznivé bolo skákanie z mosta alebo lietadla. 

 

Človek, ktorý je vyrovnaný sám so sebou, nemá mať prečo problém so svojím vekom alebo starnutím. 

 

becca

 

Aktívne sa venuješ boxu. Prečo si si vybrala tento druh športu?

 

Box nerobím dlho, je to len 5 mesiacov, ale tak veľmi som sa na to namotala, že už po 2 mesiacoch som išla na prvý sparing. K boxu ma dotiahla Denisa Denza, ktorá ma raz zobrala na tréning a odvtedy sa ma v OFA nevedia zbaviť (smiech). Asi to znie ako oxymoron, ale box prináša môjmu vnútru pokoj a energiu bojovať v živote ďalej.

 

Takže sa v budúcnosti môžeme tešiť aj na zápasy?

 

Tohto sa obáva môj priateľ! Jediná jedna vec mi bráni v tom, aby som sa na to v budúcnosti dala, a to obava, že mi zlomia nos (smiech). Raz mi ho už museli operovať a bola to najbolestivejšia a najnepríjemnejšia vec a nechcem to zažiť nikdy znova.

 

Od boxerského zápasu ju odrádza jedna vec. Beccu za jej hlas kedysi šikanovali, dnes je naň hrdá (Rozhovor)

 

Vidno, že si naozaj vo forme. Je to iba boxom alebo pre to robíš aj niečo iné?

 

NAČÍTAŤ ČLÁNOK BEZPLATNE
Predplať si REFRESHER+ a získaj ďalšie výhody

Tento článok dočítaš bezplatne, no s predplatným REFRESHER+ získaš prístup ku viac ako 1455 zamknutým článkom a dostaneš ďalšie benefity.

VIAC O PREDPLATNOM
Kedykoľvek ho jednoducho zrušíš
Už od 1.99 € mesačne
S REFRESHER+ môžeš čitať aj tieto články
Týchto 10 ľudí si myslí, že sa vie obliekať, no v skutočnosti to tak nie jeTýchto 10 ľudí si myslí, že sa vie obliekať, no v skutočnosti to tak nie je
Striptér Henrik: Keď tancujem na rozlúčke so slobodou, je bežné, že mi opitá nevesta po vystúpení navrhne sex (Rozhovor)Striptér Henrik: Keď tancujem na rozlúčke so slobodou, je bežné, že mi opitá nevesta po vystúpení navrhne sex (Rozhovor)
Príbehy Sloveniek, ktorým sa nevyplatilo poslať nahú fotku: Na druhý deň mi ju poslali cudzí ľudia, mali aj komentáre na môj výzorPríbehy Sloveniek, ktorým sa nevyplatilo poslať nahú fotku: Na druhý deň mi ju poslali cudzí ľudia, mali aj komentáre na môj výzor
VIAC

Od detstva som sa venovala športu. Najprv ľahkej atletike a behu cez prekážky, tancu a neskôr to bol crossfit. Ten som robila aj súťažne a musím povedať, že vzpieranie bolo pre mňa veľkou psychohygienou (smiech). Už niekoľko rokov robím šport len pre radosť. Okrem boxu si raz za čas zabehám, drepujem, idem na jogu alebo na prechádzku do hôr. Ak sa nehýbem, leziem si sama na nervy. 

 

Chcem spraviť skladbu s Kendrickom Lamarom

 

Od boxerského zápasu ju odrádza jedna vec. Becca odkazuje hejterom, že svoj hlas miluje, aj keď sa im zdá hrubý (Rozhovor)

 

Máš vzor, ktorému by si sa chcela podobať? 

 

Vzory nemám, ale sú ľudia, ktorými sa inšpirujem. 

 

Momentálne nám odpisuješ z dovolenky v Ázii. Často cestuješ?

 

Kambodža je moja prvá veľká dovolenka. Chcem však cestovať častejšie. 

 

Keby si si mohla vybrať, v ktorej krajine by si žila okrem Slovenska a prečo?

 

Zatiaľ ma najviac oslovila Barcelona. Je to úžasné miesto s neskutočnou atmosférou.

 

becca

 

Muži, ktorí sú iba pekní ma veľmi rýchlo omrzia.

 

Neuniklo nám, že máš priateľa, čím si asi zničila ilúzie mnohým mužom. Ako dlho ste už spolu?

 

Sme spolu 2 a pol roka.

 

Čo si na mužovi všimneš ako prvé?

 

Neviem, či mám niečo špecifické, čo by som preferovala na fyzickom vzhľade. Aj keď brada na dlhovlasom mužovi je super (smiech). Chlap musí mať charizmu alebo jednoducho niečo, čo ma na ňom zaujme na vyššej úrovni. Muži, ktorí sú iba pekní ma veľmi rýchlo omrzia. Musí tam fungovať zmysel pre humor a jedna z najdôležitejších vecí je mať niečo v hlave. 

 

Od boxerského zápasu ju odrádza jedna vec. Becca odkazuje hejterom, že svoj hlas miluje, aj keď je hrubší ako Šajmov (Rozhovor)

 

A naopak, akí chlapi ťa odrádzajú? 

 

Muži, ktorí sa správajú arogantne a nadradene. Asi si myslia, že sú frajeri, ale v mojich očiach sú okamžite degradovaní na spodnú priečku. Nemám rada obmedzených mužov a ani takých, ktorí sa berú príliš vážne.

 

Si skôr letný alebo zimný typ?

 

Neviem ani. Asi oboje.

 

Svoj hlas milujem. Dlho som sa s ním nevedela zžiť, lebo decká ma zaň šikanovali. Potom som si uvedomila, že je to môj veľký náskok pred ostatnými.

 

Od boxerského zápasu ju odrádza jedna vec. Becca odkazuje hejterom, že svoj hlas miluje, aj keď je hrubší ako Šajmov (Rozhovor)

 

Vieme, že si veľká milovníčka psov. Máš aj nejakého vlastného psíka? 

 

Mám rada asi všetky plemená psov okrem tých malých jedovitých kabelkových, ktoré podľa mňa asi ani nechápu, že sú psy (smiech). Vlastného ešte nemám, avšak mám už pre neho meno, granule a motýlika na krk, haha.

 

Si vždy tá, ktorá to najviac roztočí na párty? Alebo skôr nie. 

 

Čo je to párty? 

 

Od boxerského zápasu ju odrádza jedna vec. Beccu za jej hlas kedysi šikanovali, dnes je naň hrdá (Rozhovor)

 

Ľudia si ťa zapamätajú aj kvôli výraznému hlasu, ktorý je v tvojej profesii viac než potrebný. Čo by si odkázala všetkým, ktorý ťa občas konfrontujú, že je hrubší?

 

Že to nie je môj problém. Svoj hlas milujem. Dlho som sa s ním nevedela zžiť, lebo decká ma zaň šikanovali, ale potom som si uvedomila, že je to môj veľký náskok pred ostatnými. Nikto si ma s nikým iným nepomýli, je ma počuť a mne samej sa nižšie položené hlasy u žien páčia. A to, že pár smutných ľudí z pohodlia domova v anonymite napíše na môj hlas niečo negatívne alebo to, že objavili Ameriku a píšu, že môj hlas je hrubší ako Šajmov, nemá žiadnu váhu. Toto sa ma nijako nedotýka už veľmi dlhú dobu. 

 

becca

 

Ľudí určite aj zaujíma tvoj vek, prezradíš nám ho? 

 

Mám 27 a starnem rovnako ako úplne každý. Veľmi sa nestotožňujem s vetou, že ženy sa na vek nepýtaj. Človek, ktorý je vyrovnaný sám so sebou, nemá mať prečo problém so svojím vekom alebo starnutím. 

 

Špeciálne plány do budúcnosti, o ktoré by si sa s nami mohla podeliť?

 

Spraviť skladbu s Kendrickom Lamarom, takže naučiť sa spievať (smiech).

 

FOTOGRAFKA | @welinna , MODELKA  | @becca_tojeona
Upozorniť na chybu. Ak si našiel nedostatok v článku alebo máš pripomienky, daj nám vedieť.
Pridaj sa k tým, ktorí nás podporili. Predplať si R+ VIAC
Ohodnoť článok
15
Zdieľaj článok
Hodnotenie tohto článku je dostupné len s aktívnym predplatným REFRESHER+.
Predplatiť si
Zrušiť
Pri hodnotení článku nastala chyba. Skús sa nanovo prihlásiť a znova ohodnotiť článok.

V prípade že problémy pretrvávajú, kontaktuj prosím administrátora.
OK
Dostávaj najlepší obsah mailom
Nestíhaš všetko sledovať? Pošleme ti do schránky najčítanejší a najlepší obsah.
Žiadny spam. Kedykoľvek sa môžeš z odberu odhlásiť.
Posielať email
Najčítanejšie
Domov
Zdielať
Diskusia
Hľadať
Viac
Zapni upozornenia a už ti nič neujde!

Chceš vedieť čo sa deje a mať prehľad? Dostávaj upozornenia o najhorúcejších správach na Refresheri.

(Príklady: Horel Notre Dame, Zomrel Mac Miller, Trailer na Avengerov)
(Príklady: Sagan skončil prvý, Nový zákon s vplyvom na moderných ľudí, Dnes nás čaká zatmenie slnka)
Ak chceš, aby sme ti poslali takmer všetky novinky, vyber túto možnosť.