Spravodajský portál pre modernú generáciu, ktorá sa zaujíma o aktuálne dianie.
Zaujíma ťa aktuálne dianie? Správy z domova aj zo sveta nájdeš na spravodajskom webe. Čítaj reportáže, rozhovory aj komentáre z rôznych oblastí. Sleduj Refresher News, ak chceš byť v obraze.
Kliknutím na tlačidlo ťa presmerujeme na news.refresher.sk
6. júla 2018, 12:04
Čas čítania 0:00
Viktor Kniš

Negatívne vzťahy so scénou sú podľa Moma dôvodom, prečo nemá žiadne koncerty. Na Instagrame vysvetľuje celú situáciu fanúšikom

HUDBA KONCERTY MOMO
Uložiť Uložené

Fanúšikom sa snaží vysvetliť, že by rád vystupoval, no ide vraj o "vyje*anú špinavú politickú reperskú hru sku*venú", ktorú iniciujú jeho kolegovia.

Momo vydal v aktuálnom roku svoj ďalší sólový album Wlk, čo si už všetci fanúšikovia určite všimli a majú ho aj patrične napočúvaný. Zároveň však už mali možnosť zaregistrovať, že ich obľúbený raper nechystá žiadne turné a aj napriek prebiehajúcej festivalovej sezóne nepromuje ani jedno vystúpenie pod holým nebom. Len veľmi málo koncertov absolvoval aj s predošlým Rivalom 2 a väčšina prebehla na netradičných miestach mimo zabehnutých klubov. 

Tieto informácie sú bezpochýb nepopierateľné a Momo sa k nim dnes rozhodol prostredníctvom Instagram Stories aj patrične vyjadriť. Všetko začína zamyslením, že aj menej úspešní interpreti, ktorí nemajú také predaje a views, sú volaní na festivaly a na iné vystúpenia. Tvrdí, že čo sa týka čísel, album Wlk je jeho zatiaľ najúspešnejší počin, no promotéri to nechcú brať do úvahy.

V skutočnosti však venuje tieto vyjadrenia svojim fanúšikom, ktorí mu každý deň píšu, či, resp. kde budú mať možnosť počuť svoje obľúbené skladby naživo. Momo ďakuje za pozitívny feedback, no neskrýva znepokojenie s nezáujmom o jeho koncerty, ktoré odôvodňuje tým, že má negatívne vzťahy s domácou rapovou scénou

Odporúčané
GALÉRIA: Kontrafakt ovládol najväčšiu bratislavskú arénu veľkolepou šou, pred takmer 10-tisíc ľuďmi zazneli najväčšie hity GALÉRIA: Kontrafakt ovládol najväčšiu bratislavskú arénu veľkolepou šou, pred takmer 10-tisíc ľuďmi zazneli najväčšie hity 10. februára 2024, 17:00

Podľa jeho slov je to špinává politika raperov a hiphopovej scény u nás na Slovensku. Pravdepodobne si myslí, že ľudia, s ktorými mal konflitky opísané napríklad v skladbe Bol som to ja, lobujú u klubových a festivalových promotérov, aby mu nedávali priestor. Vraj si nepýta ani horibilne honoráre a rád by hral aj pred menším publikom, no príležitosť už nikdy nedostane. 

Celý záznám nájdeš na Momovom instagramovom profile medzi príbehmi, ktorý zmizne zajtra (v sobotu) pred obedom. Dovtedy sa pokúsime dostať aj video do článku, aby sa k informácii dostali všetci fanúšikovia petržalského rapera.

Edit: Dopĺňame aj YouTube video od fanúšika, ktoré však môže kvôli autorským právam kedykoľvek zmiznúť.

Domov
Zdieľať
Diskusia