Streda 23. 5. 2018 meniny má Želmíra

hľadaj na refresheri

Odporúčame zapnúť browser notifikácie, ak budeš prihlásený na Refresher s týmto zariadením.

NobodyListen dostal na desiate pokračovanie Addictu 3500 ľudí. V preplnenej športovej hale prepisoval históriu a my sme boli pri tom (Video)

S pokračovaním Refresher Backstage sa tentokrát presúvame do Prahy, kde NobodyListen organizoval desiate pokračovanie série Addict.

6. december 2017, 20:41
6. december 2017, 20:41

S pokračovaním Refresher Backstage sa tentokrát presúvame do Prahy, kde NobodyListen organizoval desiate pokračovanie série Addict.

Pred pár dňami sme vám priniesli rozhovor s pražským DJom, ktorému sa za relatívne krátku dobu podarilo dostať svoje meno ďalej ako mnoho raperov. A po úspechu zo zatiaľ poslednej soboty sa dokonca môže porovnávať aj s kapacitami ako Rytmus. Do športovej haly v pražských Holešoviciach sa totiž NobodyListenovi podarilo na jubilejný desiaty Addict s podtitulom The Festival dostať až 3500 ľudí.

 

Pri podobných udalostiach už tradične nemôžeme chýbať ani my, a tak sme sa s našou sériou Refresher Backstage konečne presunuli aj do Česka. Vo videoreporte sa za sprievodu moderátorky Andrejky dozvieš, ako to na okrúhlom pokračovaní Addictu vyzeralo a tiež sme už tradične vyspovedali zopár účinkujúcich. A konečne uvidíš aj toho skutočného NobodyListena, ktorý sa až do dnešného dňa ukrýval v tme za pultom. 

 

Vyjadri svoj názor na článok
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Odpad! Menej takýchto článkov
Super! Viac takýchto článkov
Povedz nám, prečo sa ti článok nepáči:
Ďakujeme za tvoj názor!
Pomáha nám a autorom pri skvalitňovaní obsahu na stránke.
Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho priateľom
NAHOR
Diskusia1 komentár
Diskusia je len pre prihlásených
1 komentár
Zoradiť komentáre podľa obľúbenosti času pridania
avatar
Tenčovaspochováá7. december 2017, 6:58

NL je tam zase pekne dofúkaný

0 Odpovedať · Nahlásiť
Najčítanejšie