Spravodajský portál pre modernú generáciu, ktorá sa zaujíma o aktuálne dianie.
Zaujíma ťa aktuálne dianie? Správy z domova aj zo sveta nájdeš na spravodajskom webe. Čítaj reportáže, rozhovory aj komentáre z rôznych oblastí. Sleduj Refresher News, ak chceš byť v obraze.
Kliknutím na tlačidlo ťa presmerujeme na news.refresher.sk
9. novembra 2013, 13:27
Čas čítania 0:00
Dominik Vetrák

Mark Wahlberg a jeho pôsobivý vojnový film sa nám opäť pripomínajú

FILMY A SERIÁLY MARK WAHLBERG
Uložiť Uložené

Dlho sme sa načakali, no konečne tu máme ďalší trailer pre zaujímavý vojnový film s Markom Wahlbergom a inými hviezdami, Lone Surviror. Vojaci z USA sú proste nepremožiteľní.

Mark Wahlberg a jeho pôsobivý vojnový film sa nám opäť pripomínajú

Druhý trailer k nám prichádza po viac než 3 mesiacoch, preto je celkom možné, že ho niektorí z vás ani nevideli a vôbec nevedia, o čom je reč. Vo vojnovej snímke Lone Survivor sa predstavia Wahlberg, Bana, Hirsch, Foster a iní, ako chlapi, ktorí boli v zlom čase na zlom mieste. Premiéry filmu, ktorý je natočený Petrom Bergom podľa knižnej predlohy, by sme sa mali dočkať 10. januára.

Uvidíme príbeh 4 bratov v zbroji, ktorých úlohou je neutralizovať vysoko postaveného agenta Talibanu. Niečo sa ale zvrtne a začne ich prenasledovať malá armáda nepriateľov, čo nemôže skončiť dobre. Avšak z traileru sa dozvieme, že vek Rambov ešte zďaleka neskončil. Čo myslíte, pôjde konečne o dobrú žánrovku alebo priemerný film so známymi menami a hrdou proamerickosťou?

Domov
Zdieľať
Diskusia