Spravodajský portál pre modernú generáciu, ktorá sa zaujíma o aktuálne dianie.
Zaujíma ťa aktuálne dianie? Správy z domova aj zo sveta nájdeš na spravodajskom webe. Čítaj reportáže, rozhovory aj komentáre z rôznych oblastí. Sleduj Refresher News, ak chceš byť v obraze.
Kliknutím na tlačidlo ťa presmerujeme na news.refresher.sk
Refresher Slovensko
Otvoriť v aplikácii Refresher
Stiahnuť
X
22. októbra 2022, 13:07
Čas čítania 0:42
Jakub Paulík

Priatelia: Jennifer Aniston pomáhala Matthewovi Perrymu najviac zo všetkých. Herec sa prepil, skončil v kóme a takmer zomrel

Priatelia: Jennifer Aniston pomáhala Matthewovi Perrymu najviac zo všetkých. Herec sa prepil, skončil v kóme a takmer zomrel
Zdroj: HBO Max
ZAUJÍMAVOSTI ALKOHOL DROGY MATTHEW PERRY SERIÁL PRIATELIA SPRÁVY ZO SVETA
Uložiť Uložené

Upozornila ho na to, že o jeho problémoch všetci vedia.

Herec Matthew Perry si zaspomínal na svoje problémy s alkoholom a drogami, pri ktorých ho vraj najviac podporovala kolegyňa Jennifer Aniston. Dvojica sa spoznala pri natáčaní seriálu Priatelia a vytvorila si pevné kamarátske puto.

Jenny, ako ju nazval herec, ho upozornila, že o jeho problémoch s alkoholom vie nielen ona, ale aj celý štáb. Podľa herca pri ňom Aniston stála najviac za všetkých, za čo je jej veľmi vďačný. V upútavke na interview s Diane Sawyerovou sa priznal, že v časoch najväčšej slávy bol miesto užívania si popularity zavretý vo svojej izbe obklopený takmer výhradne drogovými dílermi.

Anketa:
Pozerával si seriál Priatelia?
Jasné, miloval som ho.
Nie, nikdy ma príliš nechytil.
Pozerám ho dodnes.
Nevidel som ani jednu časť.
Jasné, miloval som ho.
47 %
1485 Hlasov
Nie, nikdy ma príliš nechytil.
9 %
301 Hlasov
Pozerám ho dodnes.
40 %
1280 Hlasov
Nevidel som ani jednu časť.
4 %
118 Hlasov

Spomenul tiež, že v najhoršom období užíval 55 dávok vicodinu. Moderátorka Sawyerová, citujúc jeho slová z autobiografickej knihy Friends, Lovers and the Big Terrible Thing, hovorila aj o užívaní metadonu, xanaxu a požití litrovej fľaše vodky. 

V dôsledku nadmerného užívania drog a alkoholu skončil nakoniec herec v kóme a takmer zomrel. O svojich problémoch sa rozhodol hovoriť, aby pomohol ľudom, ktorí bojujú so závislosťami. Celá verzia interview s moderátorkou Diane Sawyerovou bude mať na ABC premiéru 28. októbra 2022.

Domov
Zdieľať
Diskusia