Spravodajský portál pre modernú generáciu, ktorá sa zaujíma o aktuálne dianie.
Zaujíma ťa aktuálne dianie? Správy z domova aj zo sveta nájdeš na spravodajskom webe. Čítaj reportáže, rozhovory aj komentáre z rôznych oblastí. Sleduj Refresher News, ak chceš byť v obraze.
Kliknutím na tlačidlo ťa presmerujeme na news.refresher.sk
29. septembra 2022, 19:26
Čas čítania 0:36
Dominik Vetrák

Tvorcovia animáka Wolfwalkers ťa okúzlia novým filmom na Netflixe. Sleduj trailer na My Father’s Dragon

Tvorcovia animáka Wolfwalkers ťa okúzlia novým filmom na Netflixe. Sleduj trailer na My Father’s Dragon
Zdroj: Netflix
FILMY A SERIÁLY MY FATHER’S DRAGON
Uložiť Uložené

Tvorcovia filmov Wolfwalkers, Song of the Sea a The Secret of Kells predstavujú svoj najnovší film.

Animované štúdio Cartoon Saloon zatiaľ nemá také veľké a slávne meno ako Pixar, kvalita jeho tvorby je však od jeho vzniku oveľa spoľahlivejšia než v prípade najslávnejšieho štúdia animovaných filmov.

Odporúčané
RECENZIA: Blonde RECENZIA: Blonde 28. septembra 2022, 19:30

V roku 2010 vydal Cartoon Saloon svoj prvý celovečerný animák The Secret of Kells a odvtedy vytvorilo ďalšie tri s názvom Song of the Sea, The Breadwinner a Wolfwalkers. Všetky štyri sú úžasné a nezabudnuteľné animované príbehy, takže sa, prirodzene, veľmi tešíme aj na ďalší projekt tohto štúdia.

Je ním animák My Father’s Dragon, ktorý zrežírovala Nora Twomey (The Breadwinner) podľa scenára od Meg LeFauve (Inside Out). V snímke budeš počuť hlasy hercov ako Gaten Matarazzo, Jacob Tremblay, Whoopi Goldberg či Rita Moreno.

Dej sa zameria na chlapca Elmera, ktorý sa dostane na magický ostrov. Tu sa hlavný hrdina spriatelí s drakom Borisom, ktorý má vážne problémy a potrebuje pomôcť zachrániť celý ostrov. Animák sa na Netflix dostane 11. novembra 2022.

Domov
Zdieľať
Diskusia