Spravodajský portál pre modernú generáciu, ktorá sa zaujíma o aktuálne dianie.
Zaujíma ťa aktuálne dianie? Správy z domova aj zo sveta nájdeš na spravodajskom webe. Čítaj reportáže, rozhovory aj komentáre z rôznych oblastí. Sleduj Refresher News, ak chceš byť v obraze.
Kliknutím na tlačidlo ťa presmerujeme na news.refresher.sk
22. októbra 2021, 8:19
Čas čítania 2:08
Martin Adam Pavlík

Hviezda organizácie Oktagon MMA prekvapivo prestúpila k novovzniknutej konkurencii Real Fight Arena. Vec vraj už riešia právnici

Hviezda organizácie Oktagon MMA prekvapivo prestúpila k novovzniknutej konkurencii Real Fight Arena. Vec vraj už riešia právnici
Zdroj: Oktagon MMA
NEWS MMA OKTAGON MMA RFA
Uložiť Uložené

Plány novej organizácie RFA boli predstavené v stredu 20. októbra na tlačovej konferencii v Bratislave, ktorú moderoval Marcel Forgáč.

Zápasníci z prestížnych zahraničných organizácií či známe mená z domáceho prostredia. Novovzniknutá česko-slovenská organizácia RFA (Real Fight Arena) predstavila, koho budú môcť fanúšikovia najtvrdších športov vidieť na najbližších turnajoch. Prvý sa má uskutočniť v máji 2022 v bratislavskej NTC Aréne.

 
 
 
Zobraziť tento príspevok na Instagrame
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa RFA (@realfight.arena)

Ďalšie sa majú konať postupne v Ostrave, Brne, Košiciach, Prievidzi a Prahe. Tam je už v pláne aj prvýkrát udeľovať opasky pre šampiónov, ako povedal spolumajiteľ organizácie Boris Marhanský podľa portálu Sportnet. RFA má v pláne prinášať okrem súbojov MMA aj zápasy čisto v stoji, ale v malých rukaviciach.

Domov
Zdieľať
Diskusia