Spravodajský portál pre modernú generáciu, ktorá sa zaujíma o aktuálne dianie.
Zaujíma ťa aktuálne dianie? Správy z domova aj zo sveta nájdeš na spravodajskom webe. Čítaj reportáže, rozhovory aj komentáre z rôznych oblastí. Sleduj Refresher News, ak chceš byť v obraze.
Kliknutím na tlačidlo ťa presmerujeme na news.refresher.sk
7. augusta 2021, 15:30
Čas čítania 5:34
Adam Novosad

Tri sexy krásky verzus 24 nadržancov a romantikov. V reality šou Fboy Island nájdeš bitcoinového investora, ale nedostatok erotiky

Tri sexy krásky verzus 24 nadržancov a romantikov. V reality šou Fboy Island nájdeš bitcoinového investora, ale nedostatok erotiky
Zdroj: HBO
FILMY A SERIÁLY FBOY ISLAND TOO HOT TO HANDLE
Uložiť Uložené

HBO chce svojou novou šou konkurovať Too Hot to Handle od Netflixu, ale koncept zrejme nedomyslelo do konca.

„Sme veľmi inteligentné a nedáme sa ľahko oklamať,“ skonštatovala Sarah, ktorá sa prihlásila do novej reality šou Fboy Island produkovanej HBO. Vzápätí však naletela mužovi, ktorý jej poza chrbát nakladal, že nie je pripravená na vzťah, a doma mal frajerku.

Odkedy minulý rok Netflix odpálil svoju šou Too Hot to Handle, kde na exotický ostrov doviezol 10 nadržaných mladých ľudí a zakázal im akúkoľvek sexuálnu aktivitu, konkurencia nespala.

Odporúčané
Päť kôl divokého sexu za jedinú noc napriek zákazu, ale mínus 30-tisíc eur. Ako dopadlo Too Hot to Handle po brazílsky? Päť kôl divokého sexu za jedinú noc napriek zákazu, ale mínus 30-tisíc eur. Ako dopadlo Too Hot to Handle po brazílsky? 4. augusta 2021, 10:30

V HBO sa rozhodli vymyslieť ešte bizarnejší koncept. Námet exotického ostrova si požičali z klasík ako Love Island, ale koniec koncov aj z Too Hot to Handle, lenže sexuálny aspekt posunuli do úzadia. Nanešťastie. Namiesto toho na ostrov priviezli 3 mladé atraktívne ženy a 24 mužov.

A čo je cieľom tejto nezvyčajnej kombinácie? Tri hlavné predstaviteľky reality šou Fboy Island prišli na kasting, pretože chceli nechať svoju minulosť za sebou a nájsť na exotickom ostrove pravú lásku. V reality šou. Nejdeme im to zazlievať ani spochybňovať, čo v skutočnosti prišli do reality šou hľadať, a tak sme si zapli prvé tri epizódy a rozhodli sa na vlastné oči posúdiť, či Fboy Island stojí za to.

V tomto článku si prečítaš:
  • Koho producenti vybrali ako 3 sexy ženy, ktoré hľadajú pravú lásku.
  • Či je 24 mužov na 3 ženy v tejto reality šou príliš veľa.
  • Ako podľa organizátorov súťažiaci za niekoľko sekúnd od začiatku vytvoria hlboké vzťahy.
  • Prečo si ešte v žiadnej šou nevidel primitívnejšie workshopy.
  • Či v šou chýba erotika, na ktorú sme zvyknutí z Too Hot to Handle.
  • Ako sa ženy podľa vlastných slov nenechajú oklamať, ale aj tak ich muži klamú.
  • V ktorých situáciách prichádza najväčšia dráma, ktorá ťa prilepí k obrazovke.
  • Či by si mal dať tejto reality šou šancu alebo či je jej sledovanie zbytočné.
HBO
Zdroj: HBO

Na tri sexy ženy až 24 nadržancov a romantikov
Už samotný koncept reality šou vyznieval divne, no keď zbadáš úvodné scény, tvoje obavy sa naplnia.

Na terase luxusnej vily čaká na tri princezné Sarah, Nakiu a CJ celkom 24 mužov, z ktorých 12 je vraj milých a romantických chlapíkov hľadajúcich hlbší vzťah a lásku, zatiaľ čo ďalších 12 samých seba označilo za f*ckboys, a teda mužov, ktorí hľadajú jednorazové vzťahy na jednu noc a zábavu.

Odporúčané
Ako dopadla piata séria Too Hot to Handle? Dvojnásobné pokuty, 12-minútový bozk a len jeden výherca Ako dopadla piata séria Too Hot to Handle? Dvojnásobné pokuty, 12-minútový bozk a len jeden výherca 29. júla 2023, 10:00

Od začiatku sme mali pocit, že kombinácia troch žien a 24 mužov nemôže fungovať. Ani keby sa tri princezné postavili na hlavu, tak by v žiadnom prípade nemali šancu venovať sa každému rovnakým dielom, a tak množstvo f*ckboys aj milých chlapíkov doplatí na obrovské množstvo tiel na jednom mieste.

HBO
Zdroj: HBO

Hlboké spojenia, ale na prvý výber len pár sekúnd

Aj keď je šou o nadväzovaní hlbších spojení, hneď na úvod dostanú ženy približne tri minúty na to, aby si vybrali po troch mužoch, ktorí im imponujú najviac. Samozrejme, prvý dojem dokáže zapôsobiť a spôsobiť preskočenie iskry, ale slečny naozaj nemali dostatočnú príležitosť pozrieť sa na dostupnú ponuku detailnejšie.

Koniec koncov, partia 24 mužov stojacich vedľa seba ako kusy mäsa v predajni, z ktorých si ženy bez hanby vyberajú podľa vzhľadu, takisto nevyznieva ako najprogresívnejší spôsob, ako nadviazať hlbší vzťah.

Sex s obrovským množstvom žien, bitcoinový investor a tiktokeri

Výber súťažiacich dal zrejme produkčnému tímu zabrať, pretože nie je len také jednoduché objaviť toľko exotov.

Mnohí z nich však vyzerali ako prvoplánová voľba, keďže v drvivej väčšine ide o tvorcov z Tiktoku, influencerov, manažérov sociálnych médií, dokonca aj jedného slizkého týpka označujúceho samého seba za bitcoinového investora, a napokon chlapíka, ktorý sa živí ako fboy – fridge boy –, lebo prepravuje chladničky. Niet pochýb o tom, že ho produkcia na kastingu vybrala len preto, že skúsil tento vtip.

Odporúčané
Nadržanci sú späť. Nová séria Too Hot To Handle na Netflixe má divošky závislé od sexu, ktoré sú však iné ako doteraz Nadržanci sú späť. Nová séria Too Hot To Handle na Netflixe má divošky závislé od sexu, ktoré sú však iné ako doteraz 8. decembra 2022, 17:30

Skupina f*ckboys prišla na ostrov s veľkými ambíciami. Šou ich opisuje ako sexuálne mašiny, ktoré v reálnom živote v posteli striedajú jednu ženu za druhou. Vraj bude nemožné udržať na uzde ich nekontrolovateľné mužské ego a sú majstrami klamu a ilúzií. Veľkej časti z nich sa pritom v šou zmocňuje úzkosť, keď ich „geniálne“ baliace hlášky neuspejú a od ženy nedostanú bozk.

HBO
Zdroj: HBO

Toľko mužov je na tri ženy jednoducho priveľa

Šou funguje zhruba tak, že dáva trom ženám príležitosť neustále tráviť čas s jednotlivými mužmi osamote, aby ich mohli lepšie spoznať. Producenti im umožňujú vyberať si mužov na rande, ktoré spočíva v jazde na vodnom skútri, výlete na jachte či jazde na koňoch na pobreží oceánu. Nie zlé.

Napriek tomu sa v prvých troch epizódach na rande spoznali s hŕstkou z nich, a tak v prípade menej výrazných mužov nemá divák šancu ani len zaregistrovať ich mená, ba čo viac, občas si ani nevšimne, že v šou vôbec účinkovali.

Že je mužov jednoducho priveľa, potvrdzujú aj samotné ženy. CJ v jednej chvíli absolútne netušila, o kom je reč, keď niekto vyslovil isté meno, a dokonca sa zasmiala, či náhodou tento chlapík nie je súčasťou filmárskeho štábu.

Najvtipnejší moment podčiarkujúci bizarnosť toľkých mužov prišiel vo chvíli, keď jeden z nich odstúpil pre zdravotné problémy a samotní tvorcovia šou si z neho uťahovali tak, že ho na jednotlivých záberoch museli zvýrazniť, aby bolo jasné, o koho vlastne ide.

HBO
Zdroj: HBO

Každú epizódu vypadávajú traja 

Keď dôjde na vypadávanie mužov, každá z troch žien si vyberie dvojicu chlapíkov, ktorí sú jej najmenej sympatickí. Následne prichádza chvíľka napätia, aby mohla šou vystupňovať nervozitu, a nakoniec padne meno človeka, ktorý odchádza. Ako sa ukázalo v tretej epizóde, Sarah chcela vyhodiť súťažiaceho, ktorého však zachránila CJ. Tá namiesto neho vyhodila iného muža.

Odporúčané
Too Hot to Handle: Sú víťazi stále spolu? Takto dnes žije partia nadržancov z tretej série obľúbenej reality šou Too Hot to Handle: Sú víťazi stále spolu? Takto dnes žije partia nadržancov z tretej série obľúbenej reality šou 1. februára 2022, 17:30

Po vypadnutí súťažiaci neodchádzajú domov. Milí chlapíci sa presúvajú do luxusnej vily, kde si užívajú pohodlie, zatiaľ čo f*ckboys končia na pláži v ohrade ako pre stroskotancov, kde sa vraj majú zamýšľať nad zmyslom svojho života a nad ženami, ktorým v minulosti ublížili.

HBO
Zdroj: HBO

Také primitívne workshopy si ešte nevidel

Ak si pozeral Too Hot to Handle, tak vieš, že okrem bezbrehého sexuálneho napätia sa Netflix väčšinou snaží reality šou popretkávať workshopmi, ktoré majú v súťažiacich prebudiť duchovno.

Aj keď si netreba klamať, že v Too Hot to Handle bývajú tieto aktivity často povrchné a umelé, napriek tomu, že na nich neustále všetci hromadne plačú a prisahajú, že sa zmenia, v šou Fboy Island dotiahli aktivity o úroveň vyššie. Alebo nižšie.

Zabudni na tantrické masáže, objavovanie zablokovaných čakier a emocionálne precitnutia a priprav sa na tie najprimitívnejšie aktivity, aké sa dali vymyslieť.

V jednej chvíli sa súťažiaci rozdelia do troch tímov so ženami na čele ako kapitánkami, aby si s vodnými balónmi zahrali šport zvaný vybíjaná, ale tento koncept šou rozdelila – nakoniec išlo o nezmyselné ohadzovanie sa bez akýchkoľvek pravidiel, nikto nevypadával, nikto nevyhrával, a tak sme si užili tri minúty mokrých tiel.

Odporúčané
„Mužov mením častejšie ako nohavičky.“ Nadržanci v novom Too Hot to Handle porušili zákaz intímností už po 8 minútach „Mužov mením častejšie ako nohavičky.“ Nadržanci v novom Too Hot to Handle porušili zákaz intímností už po 8 minútach 23. januára 2022, 18:30

Vrcholom stupídnych workshopov sa stala aktivita, pri ktorej si ženy mužov opäť rozdelili do skupín a mali si urobiť spoločne selfies a fotografie, aby vraj zistili, kto s kým vyzerá najlepšie ako pár. Medzitým však do hry vstúpili traja noví muži – čo moderátorka okomentovala slovami „prišlo nové mäsko“ – a na obzore sa začali črtať konflikty.

HBO
Zdroj: HBO

Keď sa vraj nenecháš oklamať, ale potom si nájdeš chlapca s frajerkou

Pre ženy by malo byť cieľom hry povyhadzovať všetkých f*ckboys, aby na ostrove zostali len milí chlapíci a aby s nimi mohli nadviazať hlbší vzťah a možno si jedného dňa založiť rodinu.

My ako diváci vďaka dokrútkam vieme, kto sa identifikuje ako f*ckboy a kto si zase myslí, že je milý muž pripravený na seriózny vzťah. Aj preto budeš musieť Fboy Island pozerať väčšinu času cez prsty, pretože len ťažko chápať, koho Sarah, Nakia a CJ naivne považujú za galantného muža, aj keď to na nich celý čas hrá.

Všetky ženy síce viackrát opakujú, že sú veľmi inteligentné a len tak ľahko sa mužom nenechajú obalamutiť, ale opak je pravdou. V prvých troch kolách, samozrejme, povyhadzovali viac „nice guys“ ako „f*ckboys“, ba v tretej epizóde boli dokonca všetci eliminovaní muži v skupine milých chlapíkov, a tak sa reči o schopnosti rozoznávať manipulátorov rýchlo rozplývajú.

Odporúčané
Čakáš divoký sex ako v Too Hot to Handle, zrazu príde nával drámy. Nová kórejská zoznamovacia reality šou od Netflixu ťa pohltí Čakáš divoký sex ako v Too Hot to Handle, zrazu príde nával drámy. Nová kórejská zoznamovacia reality šou od Netflixu ťa pohltí 7. januára 2022, 14:30

Situácie, keď by si najradšej celú šou vypolNa druhej strane treba uznať, že nielen milí chlapíci, ale aj f*ckboys vedia pri balení žien vytvoriť situácie, pri ktorých by si najradšej rozbil obrazovku. Jeden sa Nakii snažil zvodne šepkať do ucha, ako si na ňu neskôr nájde čas, ale vyznelo to ako z najhoršieho porna, zatiaľ čo iní sa ženy po niekoľkých trápnych vetách o spoločnej budúcnosti a svojich pocitoch rovno pýtajú, či ju môžu pobozkať.

Často prestrelia, nedokážu správne prečítať situáciu ani ženské reakcie, a tak sa potom po odmietnutí dožadujú aspoň objatia či dotykov rúk. V tej chvíli ti za nich bude tak trápne, že by si radšej celú šou vypol.

HBO
Zdroj: HBO

Pozerať či nepozerať?

Ak čakáš divočinu nabitú sexuálnou energiou, tak ťa musíme sklamať – Fboy Island po úvodných epizódach nebude nič pre teba. O sexuálnej energii sa v tomto prípade dá hovoriť výlučne medzi mužmi, z ktorých viacerí sa po neúspechoch či neschopnosti osloviť a očariť súťažiace ženy radšej sústredili na budovanie bližších kamarátskych vzťahov s ostatnými mužmi.

Nečakaj žiadne schovávanie v sprche, aby sa na seba niekto mohol vrhnúť, nečakaj ani erotické masáže na pláži či nočné sexuálne aktivity v spoločnej spálni, keď sa nikto nepozerá.

Občas sa v Fboy Island vyskytne situácia, keď naberajú obrátky intrigy, ničí sa falošný mužský imidž a šíria klebety, ale keď máš túto šou na zozname po dopozeraní brazílskej verzie Too Hot to Handle, nebudeš najspokojnejší.

Domov
Zdieľať
Diskusia