Spravodajský portál pre modernú generáciu, ktorá sa zaujíma o aktuálne dianie.
Zaujíma ťa aktuálne dianie? Správy z domova aj zo sveta nájdeš na spravodajskom webe. Čítaj reportáže, rozhovory aj komentáre z rôznych oblastí. Sleduj Refresher News, ak chceš byť v obraze.
Kliknutím na tlačidlo ťa presmerujeme na news.refresher.sk
11. februára 2021, 19:22
Čas čítania 0:47
Adam Novosad

Vyhlášku, ktorú influenceri zneužívali na pobyt v kúpeľoch v lockdowne, zatiaľ hygienici nezmenili

NEWS
Uložiť Uložené

V kúpeľoch Spa Aphrodite v Rajeckých Tepliciach však zakaždým vyžadujú výmenný lístok od lekára.

Koncom januára upozornila novinárka Zuzana Kovačič Hanzelová na zneužívanie pobytov v kúpeľoch, kam sa napriek zákazu vychádzania vybrala hromada influencerov a známych tvárí. Kúpele zostali počas lockdownu otvorené výlučne pre ľudí, ktorí majú odporúčanie od lekára na rehabilitáciu, upozorňuje denník SME.

Odporúčané
Influenceri v plavkách provokujú z Rajeckých Teplíc napriek lockdownu. Kúpele obchádzajú pravidlá, hrozí im 20-tisícová pokuta Influenceri v plavkách provokujú z Rajeckých Teplíc napriek lockdownu. Kúpele obchádzajú pravidlá, hrozí im 20-tisícová pokuta 28. januára 2021, 17:11

Regionálny úrad verejného zdravotníctva v Žiline v reakcii na fotky influencerov zo SPA Aphrodite v Rajeckých Tepliciach zistil, že tam svoj čas trávilo viacero ľudí bez akéhokoľvek odporúčania od lekára. Hygienici vtedy avizovali, že kúpeľom hrozí 20-tisícová pokuta a úrad navyše upraví vyhlášku, aby sa zneužívaniu predchádzalo.

Domov
Zdieľať
Diskusia