Spravodajský portál pre modernú generáciu, ktorá sa zaujíma o aktuálne dianie.
Zaujíma ťa aktuálne dianie? Správy z domova aj zo sveta nájdeš na spravodajskom webe. Čítaj reportáže, rozhovory aj komentáre z rôznych oblastí. Sleduj Refresher News, ak chceš byť v obraze.
Kliknutím na tlačidlo ťa presmerujeme na news.refresher.sk
21. októbra 2020, 16:04
Čas čítania 4:28
Dominik Vetrák

Recenzia: Lovecraft Country

FILMY A SERIÁLY LOVECRAFT COUNTRY
Uložiť Uložené

Lovecraft Country od HBO ukončilo svoju prvú sériu. Ako sa seriál podaril?

Po tohtoročnom The Outsider sme už k produkcii od HBO zvolili opatrnejší prístup. Aj keby nás seriál na začiatku uchvátil, budeme rátať s tým, že nás vo finále môže sklamať. Bol to aj prípad fantasy/sci-fi mysteriózneho seriálu Lovecraft Country? Odpoveď zďaleka nie je jednoznačná.

Odporúčané
Cobra Kai je nostalgickým výletom do sveta karate a tínedžerských lások, ktorý ťa strhne Cobra Kai je nostalgickým výletom do sveta karate a tínedžerských lások, ktorý ťa strhne 20. októbra 2020, 13:06

Dej sa odohráva v 50. rokoch minulého storočia, kedy to Afroameričania mali oveľa náročnejšie než v súčasnosti. Hlavnou postavou je Atticus Freeman (Jonathan Majors), ktorý sa pokúša nájsť svojho strateného otca (Michael K. Williams). 

Bohužiaľ, nielenže sa musí ako černoch pretĺkať Amerikou sužovanou zákonmi Jima Crowa, ktoré tlačili na rasovú segregáciu a černochom ničili život, čaká ho aj ďalšie veľké nebezpečenstvo.

Priemerné hodnotenie čitateľov
Tvoje hodnotenie
Aké hodnotenie by si dal ty?
Zobraziť výsledky
Skryť výsledky
0/10
Domov
Zdieľať
Diskusia