Spravodajský portál pre modernú generáciu, ktorá sa zaujíma o aktuálne dianie.
Zaujíma ťa aktuálne dianie? Správy z domova aj zo sveta nájdeš na spravodajskom webe. Čítaj reportáže, rozhovory aj komentáre z rôznych oblastí. Sleduj Refresher News, ak chceš byť v obraze.
Kliknutím na tlačidlo ťa presmerujeme na news.refresher.sk
14. júla 2020, 15:00
Čas čítania 2:14
Martin Mičuda

Veľkolepý návrat legendy v retro štýle. Ford po 25 rokoch znovuzrodil slávne Bronco

Veľkolepý návrat legendy v retro štýle. Ford po 25 rokoch znovuzrodil slávne Bronco
Zdroj: <a rel="nofollow noopener" target="_blank" href="https://www.ford.com/suvs/bronco/2021/media-kit/" onclick="gaTrack('article', 'bottom', 'source');">ford.com</a>
TECH FORD
Uložiť Uložené

Novodobá podoba nadväzuje najmä na slávnu prvú generáciu.

O tom, že Ford chystá novú generáciu jedného z najslávnejších amerických vozidiel, sa šepkalo dlhé roky, ostatne, neraz to naznačila a potvrdila aj samotná automobilka. Model Bronco má nezastupiteľné miesto v americkej histórii SUV počinov, preto sa nemožno čudovať, že do znovuzrodenia ikony sa upriamuje obrovská pozornosť. Ford sa napokon s prípravami neponáhľal a novodobú podobu predstavuje po 25 rokoch až teraz.

Hneď na úvod treba poznamenať, že automobilka nové Bronco prinesie až v troch vyhotoveniach – dvojdverové, prvýkrát aj ako štvordverové a napokon ako Bronco Sport. Posledný menovaný variant zastupuje akúsi civilnejšiu, bežnejšiu a obyčajnejšiu verziu, ktorá je určená skôr na spevnené cesty a viac-menej ide o ďalšie SUV, akých je mnoho. „Klasické“ Bronco je však trošku iná káva, na ktorej si dal Ford patrične záležať.

Domov
Zdieľať
Diskusia