Spravodajský portál pre modernú generáciu, ktorá sa zaujíma o aktuálne dianie.
Zaujíma ťa aktuálne dianie? Správy z domova aj zo sveta nájdeš na spravodajskom webe. Čítaj reportáže, rozhovory aj komentáre z rôznych oblastí. Sleduj Refresher News, ak chceš byť v obraze.
Kliknutím na tlačidlo ťa presmerujeme na news.refresher.sk
4. decembra 2019, 17:21
Čas čítania 0:00
Samuel Majdek

Spúšťame prvý Refresher podcast. Obľúbené rozhovory teraz nájdeš aj na Spotify, Apple Podcasts či Google podcastoch

REFRESHER PODCASTY
Uložiť Uložené

Počúvaj rozhovory v pohodlí domova či cestou do školy alebo práce.

Pred nedávnom sme ohlásili, že v najbližšom čase spustíme svoj vlastný podcastový projekt a ten čas práve nastal. Videorozhovory našich moderátorov sú ti už pravdepodobne známe. Zaujímavých respondetov sa pýtame otázky, na ktoré si vždy chcel poznať odpovede.

Odoberaj zadarmo na: Spotify, Apple podcasty, Google podcasty

Čo sú podcasty a ako ich počúvať? Dozvieš sa tu

Ak sa ti však stalo, že si nestíhal video dopozerať dokonca, alebo si sa zrovna ocitol v situácii, kedy pozeranie videa nebolo možné, týmto problémom sa už nemusíš zaoberať. Najnovšie dve epizódy Rozhovorov už teraz nájdeš na Spotify alebo Apple a Google podcastoch, kde sa, samozrejme, môžeš prihlásiť na odber podcastu Refresher Rozhovory úplne zadarmo.

Vďaka odberu ti neujde žiaden nový rozhovor a postupom času nájdeš v tomto podcastovom feede aj bonusový obsah, ktorý nebude ani na našom webe ani na Youtube. 

Sprístupnenie našich rozhovorov v podcastovej forme je však len prvý krok v budovaní Refresher podcastov. Ako ďalší formát chystáme Freshnews podcast, ktorý sa na rozdiel od videa nebude venovať spravodajstvu a novinkám, ale do hĺbky rozoberie prácu jedného z našich redaktorov na určitej zaujímavej téme.

Do moderátorského kresla sa posadí vždy jeden z našej už známej pätice z video Freshnews. Spustiť tento podcast chceme už najbližšie dni, ale to určite nie je všetko. V blízkej budúcnosti plánujeme samostatné podcasty napríklad na gastro témy, hudobné recenzie, či popkultúru a samozrejme, o všetkom ťa budeme včas informovať.

V prípade akýchkoľvek návrhov alebo pripomienok k podcastom nám napíš na adresu [email protected]
Domov
Zdieľať
Diskusia