Spravodajský portál pre modernú generáciu, ktorá sa zaujíma o aktuálne dianie.
Zaujíma ťa aktuálne dianie? Správy z domova aj zo sveta nájdeš na spravodajskom webe. Čítaj reportáže, rozhovory aj komentáre z rôznych oblastí. Sleduj Refresher News, ak chceš byť v obraze.
Kliknutím na tlačidlo ťa presmerujeme na news.refresher.sk
17. októbra 2017, 17:31
Čas čítania 0:00
Jakub Paulík

Čo hovorí Penélope Cruz, Michelle Pfeiffer a ďalší herci na Vraždu v Orient Expresse? Poďte spolu s nami nazrieť do zákulisia natáčania

FILMY A SERIÁLY
Uložiť Uložené

I keď je vrcholne nepravdepodobné, že by bolo hercom dovolené vnášať do propagačného videa kritiku, aj tak veríme, že sa je na čo tešiť.

Dejovo sa vo filme pozrieme do roku 1930, tak ako sa píše v jeho pôvodnej verzii, ale určite nepôjde o klasickú detektívku, na akú sme pri Poirotovi zvyknutí. Režisér i herec v jednej osobe, Kenneth Branagh, o filme prezradil, že sa skôr bude zameriavať na temnú stránku príbehu a vyšetrovacie detaily pôjdu bokom. Film by mal teda klásť dôraz na svoju špecifickú atmosféru a rôznorodosť veľkého spektra postáv. Premiéra nás čaká 9. novembra (listopad) 2017 (CZ) a 23. novembra (listopad) 2017 (SK). Pre viac info k snímke navštívte naše vlákno. A teraz sa už poďme konečne pozrieť na to, ako sa táto očakávaná kriminálna story natáčala. Plánujete zájsť do kina?

Domov
Zdieľať
Diskusia