Spravodajský portál pre modernú generáciu, ktorá sa zaujíma o aktuálne dianie.
Zaujíma ťa aktuálne dianie? Správy z domova aj zo sveta nájdeš na spravodajskom webe. Čítaj reportáže, rozhovory aj komentáre z rôznych oblastí. Sleduj Refresher News, ak chceš byť v obraze.
Kliknutím na tlačidlo ťa presmerujeme na news.refresher.sk
8. mája 2019, 5:00
Čas čítania 0:00
Oskar Almássy

Katherine Langford hrala v Avengers: Endgame veľmi dôležitú postavu. Prečo ju z filmu vystrihli?

Katherine Langford hrala v Avengers: Endgame veľmi dôležitú postavu. Prečo ju z filmu vystrihli?
Zdroj: Netflix
FILMY A SERIÁLY
Uložiť Uložené

Máme tu ďalšiu dávku správ zo sveta filmu aj seriálu.

Aj dnes sa hlásime s našou pravidelnou rubrikou Raňajky s Filmkultom, ktorá ťa znova oboznámi s tými najzaujímavejšími novinkami zo sveta filmu a seriálu.

Johnny Depp stále nie je istý ako Grindelwald

V nedávnom článku sme síce uviedli, že Johnny Depp sa ako temný čarodejník Grindelwald objaví aj v tretej časti Fantastických zverov, no podľa najnovších informácií tomu tak byť nemusí. Magazín The Blast totiž uvádza, že ho štúdio Warner Bros. stále nekontaktovalo ohľadom pokračovania, aj keď má zmluvu na 5 filmov. Hlavným dôvodom majú byť právne spory s jeho ex-manželkou Amber Heard (o tom však dozvieš viac tututu a tu).

Raňajky
Raňajky Zdroj: Warner Bros.

Z filmu Detective Pikachu by sa dala pokojne spraviť R-ková verzia

Herec Ryan Reynolds, ktorý prepožičal svoj hlas Pikachuovi, prezradil, že sa pre snímku Detective Pikachu natočilo toľko R-kových scén, že by sa z nich mohol spraviť mládeži neprístupný zostrih. Nikdy sa ho ale nedočkáme, keďže Pokémon je výhradne rodinnou značkou.

Raňajky
Raňajky Zdroj: Warner Bros.

Muzikálový seriál od režiséra La La Landu získal ďalšiu posilu

Pripravovaný seriál Damiena Chazella (Whiplash, First Man), ktorý ponesie názov The Eddy, nabral ďalšie herecké meno. Po André Hollandovi a Joanne Kulig si v ňom zahrá aj Amandla Stenberg (The Hate U Give, Hunger Games). Príbeh bude zasadený do súčasného Paríža a zameria sa na istý hudobný klub, jeho majiteľa, tamojšiu skupinu a pulzujúce mesto, ktoré ich všetkých obklopuje. The Eddy vznikne pod hlavičkou Netflixu.

Raňajky
Raňajky Zdroj: Fox

Aladin vnadí na premiéru ďalšími ukážkami

Štúdio Disney zverejnilo dva nové televízne spoty k blížiacej sa snímke Aladdin s Willom Smithom v úlohe Džina. Za réžiou filmu stojí Guy Ritchie (Snatch, Sherlock Holmes, King Arthur: Legend of the Sword) a jeho premiéra je u nás naplánovaná na 23. mája (květen) 2019. Pre viac informácií klikaj sem.

Vieme, koho si zahrala Katherine Langford v Avengers: Endgame

Aj keď bola hviezda seriálu 13 Reasons Why Katherine Langford obsadená do Endgame, jej scénu nakoniec vystrihli. Režiséri Anthony a Joe Russovci prezradili, že si zahrala staršiu verziu Tonyho dcéry Morgan. Tú Tony stretol po tom, čo sa po lusknutí ocitol v akomsi metafyzickom svete, podobne ako Thanos v Infinity War.

Morgan mu odpustila a Tony nadobudol pocit, že všetko bude v poriadku. No keďže sa vo filme už jedna verzia jeho dcéry objavila, testovacie publikum bolo zo scény s Langford skôr zmätené a príliš to nefungovalo ani na emocionálnej úrovni.

Raňajky
Raňajky Zdroj: Netflix
Domov
Zdieľať
Diskusia