Spravodajský portál pre modernú generáciu, ktorá sa zaujíma o aktuálne dianie.
Zaujíma ťa aktuálne dianie? Správy z domova aj zo sveta nájdeš na spravodajskom webe. Čítaj reportáže, rozhovory aj komentáre z rôznych oblastí. Sleduj Refresher News, ak chceš byť v obraze.
Kliknutím na tlačidlo ťa presmerujeme na news.refresher.sk
20. júna 2018, 17:00
Čas čítania 0:00
Viktor Kniš

Byť slávnym vraj vôbec nie je jednoduché. Tekashi považuje Slovensko za svoj domov, a tak si z New Yorku nedoniesol žiadne spodné prádlo

REFRESHER 6IX9INE
Uložiť Uložené

Nahliadli sme do backstageu jedného z najznámejších amerických raperov novej vlny, ktorý začínal pod F*CK THEM a dnes zbiera desiatky miliónov views.

Tekashi alebo ak chceš, tak 6ix9ine absolvoval počas zatiaľ posledného víkendu v rámci československa až tri koncerty, pričom ten prvý a pravdepodobne najintenzívnejší zo všetkých prebehol v Bratislave, kde sa vrátil po približne desiatich mesiacoch. Dnes je už hviezda svetového formátu a minimálne medzi reprezentantmi novej vlny patrí k tým najznámejším.

V rámci svojho európského turné najprv zavítal na miesto, kde začínal a my sme samozrejme nemohli chýbať. S našim videoseriálom Refresher Backstage sme sa teda vybrali do klubu MMC, aby sme vám ukázali, ako celý koncert prebiehal. Okrem záberov z miest, kam sa za normálnych okoností fanúšik nedostane, ti prinášame aj exkluzívny, no predsa nie až taký vážny rozhovor

Dozvieš sa napríklad, aký je Tekashiho vzťah ku Slovensku, ako je na tom s plávaním a čo všetko si zbalil na spomínanú tour zbalil. Okrem hlavného aktéra nechýbal ani Zayo, Samey, pár sekúnd Momy a samozrejme náš Šajmo - najlepší sprievodca backstageom tvojho obľúbeného interpreta. 

Domov
Zdieľať
Diskusia