Spravodajský portál pre modernú generáciu, ktorá sa zaujíma o aktuálne dianie.
Zaujíma ťa aktuálne dianie? Správy z domova aj zo sveta nájdeš na spravodajskom webe. Čítaj reportáže, rozhovory aj komentáre z rôznych oblastí. Sleduj Refresher News, ak chceš byť v obraze.
Kliknutím na tlačidlo ťa presmerujeme na news.refresher.sk
7. marca 2018, 10:29
Čas čítania 0:00
Viktor Kniš

Matys sa trefne vyjadruje k udalostiam v našej krajine. Zároveň tvrdí, že slovenskí raperi sa boja vyjadrovať k politike

HUDBA
Uložiť Uložené

Ako jeden z mála československých raperov si Matys otvoril ústa na vedenie našeho štátu.

Pred pár dňami vyšiel na streamovacích službách Matysov debutový sólový album, ktorý sa zaslúžene teší úspechu nielen u fanúšikov, ale s pozitívnymi reakciami prichádzajú aj jeho kolegovia zo scény. Bývalý člen zoskupenia Slowflow je už niekoľko mesiacov členom Ty Nikdy a práve vstup pod stabilný label považujeme za zatiaľ najzásadnejší krok v jeho kariére. 

V pokoji a podľa vlastných predstáv dotiahol do finále nielen prvý plnohodnotný album ale aj zopár bočných projektov a zároveň začal hrávať naživo, čo bez pochýb potrebuje každý raper. 

Teraz sa postupne na youtube budú postupne dostávať vždy skladby a my by sme radi poukázali na tu dnešnú hneď z dvoch dôvodov. Okrem toho, že mu nikto nemôže vytknúť skvelé hudobé spracovanie sa novinka Vkraine dokonale hodí na aktuálnu situáciu na Slovensku. Skladba sa dá aplikovať na veľa situácií a Matys veľmi dobre vie, čo robí. Aj keď možno podobné veci priamo nesúvisia s obrovskou popularitou. 

Domov
Zdieľať
Diskusia