Utorok 22. 5. 2018 meniny má Júlia, Juliana

hľadaj na refresheri

Odporúčame zapnúť browser notifikácie, ak budeš prihlásený na Refresher s týmto zariadením.

Youtuber si kúpil smartfón za 40 € a teraz to nikomu neodporúča. Model od firmy Alcatel ponúka návrat do stredoveku

Aj pre low-end ide vraj o príšernú voľbu.

12. február 2018, 12:16

Aj pre low-end ide vraj o príšernú voľbu.

Tvorcovia YouTube videí sa dnes špecializujú na všemožné žánre. Niekto tvorí vlogy, iný komédiu či letsplaye a ďalší sa zasa špecializuje na videá technického smeru. Medzi takýchto youtuberov rozhodne patrí aj Unbox Therapy, ktorý sa pravidelne zameriava na smartfóny, herné príslušenstvo a gadgety všetkých možných druhov. Známy youtuber už za niekoľko hodín prekoná 10 miliónov odberateľov a v jeho najnovšom počine sa rozhodol zrecenzovať ten najlacnejší smartfón, aký len na internete dokázal nájsť.

 

Nesmelo pritom ísť o žiadny reselling či už ojazdené zariadenie. Úlohy najlacnejšieho, no pritom úplne nového a nepoužívaného telefónu, sa zhostil Alcatel Ideal, za ktorý musel youtuber zaplatiť 49,99 amerických dolárov, teda približne 40 eur.

 

Mnoho ľudí je síce nútených voliť low-end smartfóny, no v porovnaní s telefónmi za stovky eur ide naozaj o rapídny skok. Vo videu sa však dozvieš, že sa zariadenie za tak nízku sumu neoplatí a pokiaľ túžiš po lacnom telefóne, za pár desiatok eur zoženieš niekoľkonásobne lepší kúsok, ktorý dokonca aj zvládne zaostriť fotoaparát.

 

 

 

Vyjadri svoj názor na článok
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Odpad! Menej takýchto článkov
Super! Viac takýchto článkov
Povedz nám, prečo sa ti článok nepáči:
Ďakujeme za tvoj názor!
Pomáha nám a autorom pri skvalitňovaní obsahu na stránke.
Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho priateľom
NAHOR
Diskusia2 komentáre
Diskusia je len pre prihlásených
2 komentáre
Zoradiť komentáre podľa obľúbenosti času pridania
avatar
Ten Juro12. február 2018, 15:51

ale odporuca to ako secondary phone alebo burner phone, teda zalozny mobil, alebo mobil pre dilerov... :-D ja som mal alkaca za 60 euri, ked som roztrepal na dovolenke telefon a som kupil v obchodaku ako nudzovku a zostal mi 2 roky, kym sa nezaprasila pamat, ale volat a sms z neho ide furt keby som moc chcel

1 Odpovedať · Nahlásiť
avatar
DP9312. február 2018, 17:37

Lou nikde nepovedal ze ho neodporúča. Len povedal ze za tu cenu netreba prehnane vysoké očakávania. Naozaj je to len taký "núdzový" telefón.

0 Odpovedať · Nahlásiť
Najčítanejšie