Spravodajský portál pre modernú generáciu, ktorá sa zaujíma o aktuálne dianie.
Zaujíma ťa aktuálne dianie? Správy z domova aj zo sveta nájdeš na spravodajskom webe. Čítaj reportáže, rozhovory aj komentáre z rôznych oblastí. Sleduj Refresher News, ak chceš byť v obraze.
Kliknutím na tlačidlo ťa presmerujeme na news.refresher.sk
3. apríla 2017, 17:03
Čas čítania 0:00
johnnybravo

Sajfa to ani nevydržal a Selassie odvracal zrak. Desivý horor Raw kombinuje hektolitre krvi, odseknuté prsty aj scény plné hnusu

ZAUJÍMAVOSTI HOROR
Uložiť Uložené

Ak sa rád bojíš, potom pri horore Raw niet nad čím uvažovať.

Práca internetového tvorcu má niekoľko výhod. Jednou z nich sú samozrejme vstupy na rôzne zaujímavé akcie, avšak partia slovenských youtuberov zostala v menšom šoku, keď sa dostali na tajnú predprieméru psychologického hororu Raw. Ako zástupcovia mladých ľudí, a samozrejme nechýbal ani veterán Sajfa, mali za úlohu užiť si film a potom vyjadriť svoje myšlienky, čo im po desivom zážitku veľmi nešlo. Selassie, Asimiter, Matúš či Sajfa sa síce spokojne usadili do sedadiel, ale neočakávali, že sa im všetko navôkol pri niektorých scénach zhnusí natoľko, že budú musieť odvracať oči.

Najhoršie dopadol Sajfa, ktorému stačila len prvá polovica filmu a potom si povedal, že má dosť a jednoducho sa zo sály vyparil, takže hrozivo realistické pohľady na odrezané prsty, krvácajúce rany či vnútorné orgány zrejme nie sú pre každého. Youtuberi teda nemali po konci filmu slov a zhodli sa len na tom, že Raw bol skutočne skvele natočenou snímkou, o akej sa bude ešte dlho rozprávať. V hlavnej úlohe sa pritom objavilo nevinné dievčatko, ktoré celý život vyrastalo ako vegetariánka, lenže po príchode na veterinárnu školu po prvýkrát zakúsila surové mäso a ani si nedokážeš domyslieť, čo všetko sa v nej po tomto zážitku prebudilo. Do kina sa na horor Raw môžeš vydať už tento štvrtok a ak sa rád bojíš, potom niet nad čím rozmýšľať.

Domov
Zdieľať
Diskusia