Štvrtok 26. 4. 2018 meniny má Jaroslava

hľadaj na refresheri

Odporúčame zapnúť browser notifikácie, ak budeš prihlásený na Refresher s týmto zariadením.

Prvé si dal spraviť za 20 eur na dovolenke, ďalšie len tak z rozmaru. Aké tetovania má Conor McGregor a aký je ich význam?

Tetovania neodmysliteľne patria k imidžu Conora McGregora.

10. január 2017, 12:37
10. január 2017, 12:37

Tetovania neodmysliteľne patria k imidžu Conora McGregora.

Keď si najslávnejší Ír súčasnosti v apríli roku 2013 na pôde UFC odkrútil úspešnú premiéru proti Marcusovi Brimageovi, nebol neznámou tvárou, avšak jeho vzhľad sa radikálne líšil od toho súčasného. Aj napriek tomu, že Conor McGregor si svoje vôbec prvé tetovanie zaobstaral už ako mladík, v porovnaní roku 2013 s dnešným dňom ich má podstatne viac. Jeho spoznávacie znamenie a čoskoro možno aj ikonickú bradu síce mal už vtedy, no mohutné tetovania, ktoré aktuálne zdobia jeho telo, by ste hľadali len márne. Bezpochyby, práve "kérky" tvoria dôležitú časť jeho imidžu, o ktorý sa Notorius príkladne stará a aj vďaka tomu si dnes môže povedať, že je hlavnou tvárou tohoto športu. Denník The Sun pripravil článok, v ktorom opisuje význam jednotlivých tetovaní a my sme sa vám ich spolu s ním rozhodli priblížiť tiež.

 

 

Ako sme už vyššie spomenuli, po prvýkrát si zaobstaral tetovanie na dovolenke. Počas návštevy cyperského Ayia Napa si dal obávaný fighter vytetovať arabský nápis. Ten zdobí zadnú stranu päty na jeho ľavej nohe a ako sa sám nechal počuť, nevie, aký má význam. "Bolo to moje prvé, vtedy som bol opitý. Dal som si to spraviť v Ayia Napa za 20 eur. Mohlo by to znamenať čokoľvek."

 

 

Aj napriek faktu, že náboženská viera 28-ročného Íra nie je známa, krk mu skrášľuje okrídlený kríž. Ešte pred pár rokmi mnohí predpokladali, že je katolík, vzhľadom na írsky pôvod. Lenže táto skutočnosť sa nepotvrdila, keďže sa v spoločnosti objavil nosiac mak (politický symbol) a na sociálnych sieťach napísal hanlivé vyjadrenia na adresu politiky a náboženstva. Počas početných súbojov v oktagone ste si tiež určite všimli skrútené tŕne na jeho chrbte, nadväzujúce práve na okrídlený kríž. Nie je však známe, kedy a z akého dôvodu si ich dal vytetovať.

 

 

V poslednej dobe neodmysliteľne k McGregorovmu imidžu patrí aj jeho tetovanie na hrudníku - gorila, ktorá nosí korunu a pojedá srdce v ústach. Tento kúsok si zaopatril na počesť Straight Blast Gym, založeného jeho trénerom Johnom Kavanaghom. Ako vraví, jednoducho sa mu páči spôsob, ako to vyzerá. To, že McGregor má zrejme v obľube motívy so zvieratami, prezrádza vytetovaný tiger na bruchu. Mačkovitú šelmu si dal podľa vlastných slov vytetovať len tak z rozmaru počas dovolenky v Benátkach. "Povedal som si 'Do r**i, dám si tigra.' Myslím si, že je to odvážne zviera."  Ír sa však už skôr vyjadril, že je fascinovaný tým, ako sa toto zviera pohybuje. Začlenil ho aj do jeho prípravy, keď študoval, ako tigre lovia korisť. Nad a pod týmto tetovaním sa nachádza najnovšie tetovanie, a to v podobe jeho priezviska a prezývky (Notorius).

 

 

Prednú časť ľavého predlaktia mu pokrýva šípkový ker s hodinami ukazujúcimi popoludňajší čas 3 hodiny aj 35 minút, hoci nie je známe, či tento čas má nejaký hlbší význam. Súčasťou tohto tetovania sú aj ruže či dýka. Tesne nad ružami je napísané motto - "Kľud je presnosť a presnosť je rýchlosť." Táto fráza je bežná u tréningu strelných zbraní elitných vojenských jednotiek, predovšetkým Navy SEALS. Okrem toho, na jeho predlaktí môžeme spozorovať džentlmena nosiaceho cylinder a v boxeristickej pozícii "panáčika" Notre Dame Leprechaun - maskota írskeho bojového klubu na Univerzite v Notre Dame. 

 

Vyjadri svoj názor na článok
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Odpad! Menej takýchto článkov
Super! Viac takýchto článkov
Povedz nám, prečo sa ti článok nepáči:
Ďakujeme za tvoj názor!
Pomáha nám a autorom pri skvalitňovaní obsahu na stránke.
Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho priateľom
NAHOR
Diskusia6 komentárov
Diskusia je len pre prihlásených
6 komentárov
Zoradiť komentáre podľa obľúbenosti času pridania
avatar
Analytik10. január 2017, 13:10

Mám strašne rád tohto týpka :D Šiel by som s ním na pivo.

97 Odpovedať · Nahlásiť
avatar
Vikyy9818. júl 2017, 17:39

Vždyť je to uplnej debil...
a ani mu to člověk nemůže říct, pač by dostal

-12 Odpovedať · Nahlásiť
avatar
tralabuli18. júl 2017, 21:20

ja takych curakov ako ste vy nechapem, clanok s jeho tetovaniami ale je tak skur*ene spraveny ze ked chce clovek vidiet napr. tigra aj tak si musi guglit lebo ste dementi fakt, tak uz tam dam tak obrazky aby fakt bolo vidno jeho tetovania a nie linky na stranky kde hovno vidno, kde kur_va je ten tiger ked ho chcem vidiet?????na hovno clanok

6 Odpovedať · Nahlásiť
Pepa Konečný11. január 2017, 19:50

Někde jsem četl, že to co má na zádech je meč..

1 Odpovedať · Nahlásiť
avatar
Yolo10. január 2017, 16:50

.

-8 Odpovedať · Nahlásiť
Michal Molcan10. január 2017, 23:22

Priezvisko si dal vytetovat, aby nezabudol ako sa vola?

-23 Odpovedať · Nahlásiť
ZOBRAZIŤ ĎALŠIE KOMENTÁRE
Najčítanejšie